دیدگاه بهبود مستمر و سیستم های امنیتی دوربین مداربسته

   دیدگاه بهبود مستمر و سیستم های امنیتی دوربین مداربسته

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   بوسیله ی بهبود فرآیندهای کار، کاهش هزینه ها و کاهش خطاها، بهبود مستمر به کسب و کارتان اجازه می دهد تا بطور موثرتر و به صرفه تر اجرا شود. شما منابع را در عملیات تولید روزانه خود هدر نمی دهید پس در مورد سیستم های امنیتی دوربین های مداربسته خود نیز نباید این کار را انجام دهید. با ارزیابی کامل سیستم موجود خود، شناسایی هر گونه نقص در آن سیستم، و تدوین برنامه ای برای بهبود تدریجی، می توانید به راحتی اصول بهبود مستمر را در سیستم دوربین مداربسته خود اعمال کنید.


   آنچه در ادامه ی این مقاله مطالعه خواهید کرد:

   بازخورد

   بهره وری

   سیرتکامل


   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   بازخورد

   هسته ی اصلی فرآیند بهبود مستمر فرآیندهایی است که شرکت شما از استفاده می کند. این بدین معناست که نگاه انتقادی به سیستم امنیتی دوربین مداربسته خود داشته باشیم و هر موضوع و مسئله ای را شناسایی کنید.

   آیا در محدوده تحت پوشش خود خلل و فرجی وجود دارد؟

   آیا ویدئوها را به اندازه ی کافی و موردنیاز ذخیره می کنید؟

   آیا هیچ کدام از دوربین های مداربسته یا دستگاه های ذخیره سازی ویدئو معیوب یا قدیمی هستند؟

   آگاهی به این موضوع اجازه می دهد تا بدانید چه مسائلی نیاز به رصد و بررسی دارند و اولویت بیشتر را  به آن مسائل اختصاص دهید.

   آیا دوربین‌های امنیتی اضافه تر به سیستم امنیت فیزیکی شما اجازه می‌دهند تا بر روی مناطقی که اهمیت بیشتری دارند تمرکز کنند یا منطقه‌ای را که باید طی شیفت کاری خود طی کنند کاهش دهد؟

   آیا می توانید هزینه های اختصاص داده شده به امنیت فیزیکی را با موقعیت یابی بهتر یا استفاده از دوربین امنیتی مداربسته کاهش بدهید؟

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند تا از اینکه دوربین های مداربسته برای کسب و کارتان با حداکثر بهره وری کار می کنند اطمینان حاصل کنید.

   بهره وری

   هدف از بهبود مستمر فرآیندها شناسایی، یا حذف فرایندهای غیربهینه است. شناسایی نقاط ضعف در سیستم امنیتی دوربین مداربسته ی شما یک گام مهمی در سیستم دوربین مداربسته کایزن(کایزن: در زبان ژاپنی، به معنای بهبود یا تغییر دائم برای رسیدن به نتیجه‌ای بهتر است و به فلسفه‌ای اشاره دارد که در آن تمرکز اصلی بر روی بهبود مستمر فرایند تولید، مهندسی یا مدیریت کسب و کار است) شماست.

   شما و کارمندان شما باید روزانه سخت کار کنند تا از اینکه کسب و کارتان در حداکثر بهره وری قرار دارد اطمینان حاصل کنید. نگذارید خللی در سیستم دوربین مداربسته شما وجود داشته باشد و کار سخت شما را در معرض ریسک قرار دهد. ما در هامین،  مشاوره امنیتی ارائه می دهیم تا به شما در شناسایی نقاط ضعف سیستم امنیتی خود جهت بهبود عملیاتی و رفع آنها کمک کنیم.

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربستهدوربین‌های مداربسته امنیتی همچنین می‌توانند با ارائه داده‌هایی به مدیریت امکان شناسایی مناطقی را برای بهبود فراهم می‌کند وظیفه ای دوچندان را انجام دهد.

   به عنوان مثال ممکن است متوجه شوید که دو ایستگاه کاری یا دو قطعه از ماشینی باید نسبت به هم نزدیک تر قرار گیرند. بنابراین تعداد گام هایی که کارکنان برای رسیدن به مراحله بعدی فرآیند نیاز است طی کنند کاهش می یابد.

   همچنین می توانید دستگاهی را که در حالت بهینه کار نمی کند یا کارکنانی را که از رویه های تعیین شده برای انجام  امور پیروی نمی کنند را شناسایی نمایید.

   سیر تکامل

   با تاکید فرآیند بهبود مستمر بر گام‌های مداوم و افزایشی به‌جای جهش‌ های عظیم، یک برنامه استراتژیک برای سیستم دوربین مداربسته امنیتی یک مورد حیاتی است.

   پس از بررسی  و تشخیص نقاط ضعف احتمالی خود و مطالعه بهره وری سیستم خود (و اینکه چگونه می تواند بر کارایی کلی شما تأثیر بگذارد)، قدم بعدی در استراتژی شما، باید اقدام و دست به کار شدن باشد.

   چه بخواهید با جایگزینی دوربین های مداربسته آنالوگ قدیمی با دوربین های تحت شبکه با کیفیت های بالاتر یا تعویض هارد دیسک های قدیمی خود که برای ذخیره سازی ویدئو از آن استفاده می شود شروع کنید کارشناسان امنیتی هامین همراه شماست. ما با شما همکاری می کنیم تا برنامه ای کارآمد و مقرون به صرفه را برای ارتقاء سیستم امنیتی شما ایجاد کنیم.

   با به کارگیری اصول نابی که باعث موفقیت شرکت شما شده است با شما کار میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم سیستم امنیتی شما به همان اصول کار کند. خواه تازه شروع به ارزیابی سیستم خود کرده باشید یا آماده ارتقاء باشید، کارشناسان امنیتی ما می توانند به شما کمک کنند تا به موقع و با بودجه خود وارد شوید.

   تماس با کارشناسان ما این امکان را به شما می دهد تا نگرانی های خود را در ارتباط با آشنایی، خرید دوربین های مداربسته و نصب آن را در میان بذارید.


   آنچه در سایر مقالات هامین مطالعه می کنید:

   آشنایی با دوربین های مداربسته

   21 مشخصه مهم در دوربین های مداربسته

   دوربین مداربسته پلاک خوان

   اجزاء دوربین مداربسته

   PoE چیست؟

   انواع نمایشگر برای دوربین مداربسته

   مقاله خبری داهوا HD-CVI TEN

   استاندارد ONVIF چیست؟

   امنیت سایبری

   مفاهیم دوربین های مداربسته

   تراکم پیکسل در دوربین های مداربسته

   8 روش بهبود سیستم دوربین مداربسته

   5 راه برای عملکرد بهتر دوربین های مداربسته در زمستان

   راه حل سریع فناوری های خانه در سال 1401

   دوربین های مداربسته برای صنعت

    

   مدیر ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

   عنوان جزئیات خبر

   توسط ادمین تاریخ

   Text

   نظرات

   پیام خود را بگذارید