معرفی دوربین مداربسته تیاندی

   میدانید ارزان ترین و باکیفیت ترین انواع دوربین مداربسته تیاندی را از کجا می توان انتخاب و خریداری کرد؟ شما هم به دنبال بررسی قیمت دوربین مداربسته تیاندی هستید؟ می دانید که کمپانی تیاندی، دوربین مداربسته پیشرفته و مدرنی را تولید و طراحی کرده است؟

   🔵  از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این کمپانی چینی ویدئو زیر را  تماشا کنید. 👇👇👇

    

   امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید دوربین مداربسته تیاندی هستند. توجه نمایید که دوربین های مداربسته یاد شده توسط یک شرکت معتبر چینی تولید و طراحی می شوند. کمپانی تیاندی اولین محصول خود را در سال 1373 طراحی کرد. در سال های اخیر دوربین های مداربسته تیاندی فروش بسیار بالایی را در سطح جهان به خود اختصاص داده اند. محصولات برند تیاندی توانسته اند با برخی از برندهای معروف جهانی به رقابت بپردازند. شما می توانید محصولات برند یاد شده را در صنایع مختلف مورد استفاده قرار دهید. کاربران می توانند برای ایجاد امنیت در کارخانه ها، واحد های اداری و ساختمان های مسکونی خود از تجهیزات یاد شده استفاده کنند.

   در سال های اخیر شاهد افزایش فروش دوربین مداربسته تیاندی در کشورمان نیز هستیم. شما می توانید با توجه به نیاز و قدرت مالی خود، بهترین انواع دوربین های یاد شده را تهیه و خریداری نمایید.  قیمت دوربین مداربسته تیاندی نیز بسیار متغیر می باشد. جهت بررسی قیمت مربوط به دوربین های مداربسته تیاندی می توانید از نمایندگی پیش روی خود اقدام نمایید. اصلی ترین ویژگی مربوط به دوربین تیاندی مذکور را، کیفیت ساخت بالای آنها شکل داده است. شرکت تیاندی در حال حاضر در بیش از شصت کشور دنیا نمایندگی های مختلفی را به خود اختصاص داده است. یکی از بهترین نمایندگی های برند مذکور را شرکت هامین شکل داده است. در سایر قسمت های مقاله سعی داریم تا در مورد انواع دوربین های مداربسته تیاندی توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

    

   برای ارتباط با هامین؛ نمایندگی رسمی کمپانی تیاندی تماس بگیرید:       02171057135  - 09191712557  📞

   نرم افزار
   نرم افزار دوربین تیاندی
   مقالات
   بهترین دوربین مداربسته
   بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

   دوربین مداربسته Tiandy

   همانطور که در بخش‌های قبل گستردگی محصولات دوربین مداربسته و دستگاه NVR تیاندی را مشاهده نموده‌اید، به همین ترتیب امروزه بسیاری از افراد به دنبال بررسی لیست قیمت دوربین مداربسته تیاندی و تهیه محصولات آن هستند. شما می‌توانید قبل از بررسی قیمت دوربین تیاندی، در مورد ویژگی‌های محصولات مذکور اطلاعات کافی را به دست آورید. شرکت تیاندی توانسته‌است با قیمت‌های بسیار مناسب، دوربین‌های مداربسته باکیفیتی را تولید کند. بنابراین شما می‌توانید با خیال آسوده بهترین مدل دوربین‌های برند مذکور را سفارش دهید.

   افرادی که به دنبال راهنمای خرید دوربین مداربسته تیاندی هستند، چنین فرصت طلایی را از دست ندهند. کمپانی تیاندی برای طراحی دوربین‌های مداربسته خود، از تکنولوژی و فناوری پیشرفته استفاده می‌کند. توصیه می‌گردد که قبل از نهایی نمودن سفارش خود، کاتالوگ مربوط به هر کدام دوربین های مداربسته تیاندی را بررسی کنید. در این صورت می‌توانید با آگاهی بالایی دوربین مداربسته مدنظرتان را سفارش دهید. با این حال بارزترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های مربوط به دوربین های مداربسته تیاندی عبارتند از:

   1.  فناوری color marker 

   2. کیفیت تصویر 

   3. تشخیص چهره

   4. بررسی تکنولوژی استارلایت 

   5. پانوراما

   6. محصولات تیاندی از قابلیت early warning برخوردارند.

    

   1- فناوری color marker 

   در این بخش از مقاله سعی داریم تا در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های دوربین مداربسته تیاندی بیشتر صحبت کنیم. بارزترین مشخصه مربوط به دوربین های مداربسته تیاندی را می‌توان فناوری color marker نامید. شما به کمک این فناوری می‌توانید در محیط های کم نور نیز به راحتی از دوربین مداربسته تیاندی استفاده نمائید. لنز مربوط به دوربین هایی که فناوری color marker را دارند، بزرگتر است، و حتی در طول شب نیز می‌توانند تصاویر رنگی و روشنی را از سوژه‌های مختلف به ثبت برسانند. فناوری color marker یکی از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی است.

   2- کیفیت تصویر

   دوربین مداربسته تیاندی ویژگی‌های بی‌نظیری را به خود اختصاص داده‌است. از مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌توان به بالا بودن کیفیت تصویر ضبط شده اشاره کرد. کیفیت تصویر در دوربین های مداربسته تیاندی حداکثر 16 مگاپیکسل می باشد. بنابراین شما قادر هستید تصاویر واضحی از سوژه های مد نظرتان را تهیه نمائید. همچنین تجهیزات یاد شده از قدرت بزرگ نمایی بالایی نیز برخوردارند. بنابراین توصیه می‌گردد برای ایجاد امنیت در ساختمان های مسکونی خود، یکی از بهترین مدل های مربوط به دوربین های مداربسته برند تیاندی را تهیه و خریداری کنید.

    

   تشخیص چهره در دوربین مداربسته تیاندی

   اگر شما هم به دنبال بررسی بارزترین ویژگی های مربوط به دوربین مداربسته تیاندی هستید، بهتر است که کاتالوگ مربوط به تجهیزات مذکور را مرور نمایید. یکی از بهترین ویژگی های دوربین های مداربسته تیاندی را تشخیص چهره شکل داده است. دوربین های یاد شده به شکل خودکار، چهره ی سوژه های خود را شناسایی و ضبط می کند. شما می توانید در حوزه های مختلف به راحتی از دوربین های مداربسته یاد شده استفاده کنید. سیستم تشخیص چهره یکی از نقاط قوت مربوط به دوربین های مداربسته برند تیاندی می باشد.

    

   بررسی تکنولوژی استارلایت تیاندی

   دوربین مداربسته تیاندی مجهز به تکنولوژی  و فناوری استارلایت می باشد. شما می توانید با خرید دوربین های مداربسته تیاندی، تصاویر واضح تری را در شب هنگام به ثبت برسانید. همچنین تکنولوژی یاد شده می تواند تصاویر رنگی با کیفیتی را برای کاربران به ارمغان آورد. شما می توانید دوربین های یاد شده را در محیط های کم نور نیز به راحتی مورد استفاده قرار دهید. قیمت مربوط به دوربین استارلایت تیاندی در مقایسه با سایر دوربین های برند مذکور کمی بالا می باشد. با این حال بسیاری از افراد سعی دارند تا دوربین های استارلایت برند تیاندی را تهیه و خریداری کنند.

    

   پانورامای بودن دوربین tiandy

   دوربین مداربسته تیاندی از ویژگی پانورامای برخوردار می باشد. به عبارتی دوربین های مداربسته تیاندی قابلیت چرخش 360 درجه را دارند. بنابراین می توانند تمام حوادث و رویدادهای مدنظرتان را به شکل دقیق ثبت و ضبط کنند. شما نیز در خرید دوربین مدنظر خود به این ویژگی توجه لازم را داشته باشید.

    

   محصولات تیاندی از قابلیت early warning برخوردارند

   برخی از محصولات برند تیاندی از قابلیت early warning برخوردارند. منظور از early warning همان نور چشمک زن مربوط به دوربین مداربسته تیاندی می باشد. دوربین های یاد شده در حین مشاهده هرگونه اتفاق غیر منتظره ای هشدارهای لازم را از خود نشان می دهند. فناوری early warning یکی از جالب ترین و مهمترین مشخصه های مربوط به برخی از دوربین های مداربسته تیاندی می باشد. افرادی که قصد خرید بهترین دوربین مداربسته برند مذکور را دارند، می توانند دوربین هایی را در اولویت خرید خود قرار دهند که دارای فناوری یاد شده هستند.

    

   دوربین های مداربسته تیاندی تحت شبکه

   دوربین تحت شبکه tiandy  جزو بهترین و پیشرفته ترین انواع دوربین های مداربسته موجود در جهان می باشد. افرادی که به دنبال راهنمای خرید و استفاده از دوربین ip تیاندی هستند، می توانند از وب سایت های معتبر اقدام نمایند. دوربین های تیاندی ip  براساس تکنولوژی مدرن و روز جهانی طراحی شده اند. بنابراین ویژگی های خوب یک دوربین مداربسته را به خود اختصاص داده اند. بارزترین و مهمترین مشخصه های مربوط به دوربین تحت شبکه تیاندی عبارتند از: قابلیت انجام فعالیت های پردازش، داشتن پهنای باند بالا، انعطاف پذیری بالا، عدم نیاز به کابل کشی وسیع جهت نصب، وزن بسیار مناسب، قابلیت نصب در محیط های باز و بسته، داشتن عمق و میدان دید بالا، مناسب برای استفاده در محیط های کم نور، داشتن لنز بسیار قدرتمند و پیشرفته، داشتن رزولوشن قدرتمند، قیمت مناسب، قابلیت ضبط صدا، قابلیت تشخیص نفوذ.

    

   دوربین های مداربسته اسپید دام برند تیاندی

   دوربین مداربسته تیاندی مدل اسپید دام از پرفروش ترین دوربین های موجود در بازار می باشد. دوربین های مداربسته تیاندی یاد شده قابلیت حرکت در جهات مختلف را دارند. همچنین کاربرد مربوط به دوربین های یاد شده بسیار گسترده می باشد. شما می توانید برای پروژه های کنترل ترافیک به راحتی از دوربین مداربسته تیاندی اسپید دام استفاده کنید. مهمترین و بارزترین ویژگی های مربوط به دوربین های یاد شده عبارتند از: دوربین های مذکور قابلیت کنترل از راه دور را دارند، قیمت مربوط به این تجهیزات بسیار مناسب است، داشتن قابلیت زوم، مناسب برای استفاده در فواصل دور، تهیه شده از مقاوم ترین فلز، داشتن استاندارد محافظت در برابر گرد و غبار، مجهز به لنز ثابت، مناسب برای استفاده در محیط های بارانی.

    

   دوربین های مداربسته دام برند تیاندی

   دوربین مداربسته تیاندی مدل دام را می توانید در لیست مربوط به بهترین دوربین های مداربسته تیاندی مشاهده کنید. یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات برند مذکور را دوربین مداربسته تیاندی مدل دام شکل داده است. دوربین های مذکور در برابر رطوبت، گرد و غبار از مقاومت بالایی برخوردارند. شما می توانید دوربین های یاد شده را بر روی سقف نیز نصب کنید. همچنین این تجهیزات قابلیت دید در شب را دارند. کاربران می توانند با نصب دوربین های مداربسته دام برند تیاندی، تصاویر رنگی و واضحی را از محیط مدنظر خود ضبط کنند. مهمترین کاربرد مربوط به دوربین های یاد شده نیز عبارتند از: نصب در ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری،استفاده در محیط های صنعتی و کارخانه ها.

    

   دوربین های مداربسته بولت برند تیاندی

   دوربین مداربسته تیاندی مدل بولت یکی از بهترین انواع دوربین های مداربسته تیاندی می باشد. این مدل از دوربین ها از بدنه ی بسیار مقاومی برخوردارند. دوربین های یاد شده قدرت دید در شب بالایی را دارند. شما می توانید در محیط کسب و کارتان به راحتی از دوربین مداربسته تیاندی مدل بولت استفاده کنید. مهمترین مشخصه های مربوط به دوربین یاد شده عبارتند از: مناسب برای استفاده در فضاهای بسته و باز، داشتن استاندارد محافظت از گرد و غبار، ارائه تصاویر رنگی، کیفیت تصاویر ثبت شده در حدود هشت مگاپیکسل، دارای نور مادون قرمز، برخورداری از فناوری سوپر استارلایت.

    

   دوربین های مداربسته تورت برند تیاندی

   در فهرست مربوط به انواع دوربین مداربسته تیاندی می توان به مدل های تورت این تجهیزات اشاره کرد. دوربین های مداربسته تیاندی مدل تورت را می توانید با خیال آسوده تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. این مدل از دوربین ها ویژگی های بی نظیری را به خود اختصاص داده اند. مهمترین و بارزترین مشخصه های مربوط به دوربین مداربسته تیاندی مدل تورت عبارتند از: دوربین های یاد شده از قابلیت فشرده سازی داده ها برخوردارند، شما می توانید با نصب تجهیزات مذکور تصاویر رنگی را در طول شب ضبط کنید، در طراحی دوربین های یاد شده از تکنولوژی استارلایت استفاده شده است، لنز ثابت دوربین مذکور از قطر حدود 2.8 میلیمتر برخوردار می باشد، در طراحی دوربین تورت تیاندی از پلاستیک و فلز استفاده شده است، دوربین مذکور را می توانید در مکان های داخلی نیز مورد استفاده قرار دهید، دوربین تورت تیاندی از قدرت رزولوشن بالایی برخوردار است.

    

   معرفی دستگاه های ان وی آر تیاندی

   دوربین مداربسته تیاندی برای ذخیره کردن داده ها و اطلاعات ضبط شده به تجهیزات مختلفی نیاز دارد. شما می توانید دستگاه ان وی آر برند تیاندی را تهیه نموده و آن را مورد نصب قرار دهید. در این صورت دوربین های مداربسته تیاندی می توانند تمام داده های ثبت شده را در دستگاه مذکور ذخیره کنند. شما نیز در صورت نیاز می توانید به دستگاه ان وی آر خود مراجعه نموده و به داده های مدنظرتان دسترسی پیدا کنید. امروزه می توانید دستگاه های NVR متعددی را در بازار مشاهده کنید. پرفروش ترین دستگاه های ان وی آر برند تیاندی عبارتند از:

   -         دستگاه NVR سری پرو برند تیاندی: در مبحث مربوط به بررسی انواع دستگاه های NVR تیاندی می توان به دستگاه NVR سری پرو اشاره کرد. پهنای مربوط به دستگاه یاد شده در حدود 320 مگابایت پیکسل می باشد.

   -         دستگاه NVR سری Lite-H برند تیاندی: یکی از بهترین دستگاه های NVR برند یاد شده را دستگاه NVR سری لایت اچ شکل داده است. دستگاه مذکور قابلیت پشتیبانی از چهار هارد را دارد.

   -         دستگاه NVR سری AL برند تیاندی: جهت ضبط و ذخیره داده های دوربین مداربسته تیاندی خود می توانید از دستگاه ام وی آر یاد شده استفاده کنید. این سری از دستگاه های ان وی آر را می توانید در مدل های مختلفی مشاهده کنید.

    

   معرفی بهترین نمایندگی دوربین مداربسته تیاندی

   افرادی که به دنبال خرید دوربین تیاندی اصل هستند، می توانند از نمایندگی برند یاد شده اقدام نمایند. بهترین نمایندگی فعال در زمینه فروش دوربین های مداربسته تیاندی را شرکت هامین شکل داده است. کاربران می توانند جهت خرید دوربین tiandy  باکیفیت چنین فرصت طلایی را از دست ندهند. شرکت ما یکی از معتبرترین نمایندگی ها در زمینه عرضه محصولات تیاندی می باشد. همچنین تمام محصولات عرضه شده در فروشگاه ما از گارانتی بلند مدتی برخوردارند. برند تیاندی برای محصولات خود خدمات پس از فروش فوق العاده ای را در نظر گرفته است. بنابراین کاربران می توانند با خیال آسوده خریدشان را از وب سایت پیش روی خود انجام دهند.

   کاربران می توانند لیست قیمت دوربین tiandy را از فروشگاه هامین مورد بررسی قرار دهند. در این صورت می توانند یکی از ایده آل ترین انواع دوربین های مداربسته تیاندی را خریداری نمایند. افرادی که به دنبال بهترین مرکز فروش دوربین تیاندی هستند، بهتر است که همین حالا ویژگی های مربوط به دوربین های عرضه شده در وب سایت ما را مورد کنکاش قرار دهند.

   قیمت مربوط به دوربین مداربسته تیاندی

   قیمت دوربین تیاندی از مهمترین سوال هایی می باشد که ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول کرده است. شما می توانید با دقت بالایی قیمت مربوط به تجهیزات یاد شده را مورد بررسی قرار دهید. دوربین tiandy قیمت بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده است. همین امر نیز به عنوان یکی از نقاط قوت دوربین های مداربسته تیاندی می باشد. البته پایین بودن قیمت مربوط به دوربین های یاد شده، نشان از بی کیفیت بودن این تجهیزات نخواهد بود. بلکه شما می توانید با کمترین بودجه ی در اختیار خود، بهترین انواع دوربین های مداربسته تیاندی را خریداری کنید.

   همانطور که اشاره شد دوربین تیاندی قیمت بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده است. جهت بررسی لیست قیمت دوربین های تیاندی می توانید به راحتی از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. تمام قیمت های درج شده در وب سایت ما به روزرسانی شده اند. همچنین می توانید جهت بررسی و کنکاش لیست قیمت دوربین تیاندی با مسئولان فروش ما در ارتباط باشید. فاکتورهای بسیار متعددی در قیمت مربوط به دوربین های مداربسته تیاندی دخیل هستند. از مهمترین این فاکتورها می توان به امکانات دوربین مداربسته، نوع آن، گارانتی و هزینه های مربوط به نصب دوربین ها اشاره کرد.

   مشاهده بیشتر
   بستن
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟