دوربین مداربسته دام Dome
   10,110,000تومان
   {OldPrice}
   تنها 3 عدد در انبار باقی مانده
   خرید محصول
   3,185,000تومان
   {OldPrice}
   تنها 1 عدد در انبار باقی مانده
   خرید محصول
   محتوا متنی

   چقدر دوربین مدار بسته دام (Dome) را می‌شناسید؟! در عصر حاضر با وجود تکنولوژی‌های پیشرفته می‌توان از بروز بسیاری از مشکلات مختلف جلوگیری نمود. با ورود انواع مختلفی دوربین‌ های مدار بسته به بازارهای رقابتی، بسیاری از مشکلات مختلف در کسب و کارها و حتی منازل و ... به طور کلی رفع شد. بنابراین دور از ذهن نیست که امروزه این تجهیزات به عنوان یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین تجهیزات در صنایع مختلف به شمار بروند. این دوربین‌ها در انواع مختلفی توسط برندهای متفاوت، طراحی و تولید شده‌اند. یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین انواع آنها، دوربین‌های مدار بسته Dome می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با ما همراه شوید.

    

   فهرست مطالب:

   دوربین مدار بسته دام چیست؟

   طراحی دوربین‌ها

   ضرورت خرید دوربین مدار بسته دام

   گستره و زاویه دید دوربین مدار بسته دام

   دوربین مدار بسته دام دید در شب

   قیمت دوربین مدار بسته دام دید در شب

   لیست قیمت

   ویژگی‌های دوربین مدار بسته دام

   نصب دوربین مدار بسته دام

   انواع دوربین‌های مدار بسته دام

   دوربین مدار بسته دام کوچک

   بهترین انواع دوربین‌ها

   دوربین مدار بسته دام و بولت

   تفاوت دوربین مدار بسته دام و بولت

    

    

    

   دوربین مدار بسته دام چیست؟

   دوربین‌های مدار بسته دام از جمله دوربین‌های امنیتی هستند که از طراحی خارق العاده و منحصر بفردی برخوردار می‌باشند. این نوع از دوربین‌ها با برخورداری از پوشش دایره‌ای و گنبدی، کاربرد گسترده‌ای را برای مخاطبین به ارمغان آورده‌اند. اگر نگاه کوتاهی به معنای کلمه‌ی Dome بیاندازید، می‌توانید به کلمه‌ی گنبد دست یابید. بنابراین ارتباط بین کلمه و ظاهر محصول بسیار قابل توجه می‌باشد.

   با یک مقایسه‌ی بسیار کوتاه در بازارهای رقابتی می‌توان به این امر مهم پی برد که دوربین مدار بسته dome یکی از رایج‌ترین دوربین‌ها می‌باشد. این دوربین‌ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند. بنابراین به راحتی قابل بهره برداری در فضاهای مختلف داخلی و همچنین فضای باز، می‌باشند. این دوربین‌ها از خصوصیات و ویژگی‌های متمایز کننده‌ای برخوردار هستند که یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین آنها، ارائه‌ی یک پوشش بی‌نظیر و تکرار نشدنی است.

    

   شناخت دوربین مداربسته دام

    

   طراحی دوربین‌ها

   یکی از خارق العاده‌ترین خصوصیات در دوربین مدار بسته دام، توجه به طراحی شگفت انگیز آن است. این محصولات کاربردی از طراحی گنبدی شکل برخوردار هستند. بنابراین از موارد استفاده و کاربردی بسیار زیادی برخوردار خواهند بود. از این تجهیزات کاربردی می‌توان به راحتی در بر روی سقف، کنج دیوار و ... استفاده کرد. پشتیبانی این دوربین‌ها از:

   - استانداردهای ضد ضربه

   - استانداردهای ضد آب

   - مقاومت بالا در برابر عوامل جوی

   - مقاومت در برابر ضربات خارجی

   - مقاومت در برابر گرد و غبار

   - استانداردهای IK08 و همچنین IK10

   و بسیاری از موارد دیگر، محبوبیت بهره برداری از آنها را به همراه داشته است. این نوع از دوربین‌ها عملکرد فوق العاده‌ای را برای مصرف کنندگان به همراه خواهند داشت.

    

    

   ضرورت خرید دوربین مدار بسته دام

   شاید این سوال نیز برای شما پیش آید که: مزایای خرید دوربین مدار بسته دام چیست؟! دلایل بسیار زیادی موجب افزایش محبوبیت و موارد استفاده‌ی گسترده از این دوربین‌ها، شده‌اند. این دلایل عبارتند از:

   1. برخورداری از مقاومت بسیار بالا: (یکی از دلایل محبوبیت این نوع از تجهیزات، مقاومت بسیار بالا و همچنین طراحی و تولید آنها بر اساس استانداردهای تعیین شده، می‌باشد. این نوع از تجهیزات نسبت به بسیاری از دوربین‌های مدار بسته‌ی موجود در بازار، از مقاومت چشمگیری در برابر: ضربه، نفوذ آب، گرد و غبار، آسیب و ... برخوردار هستند. این مقاومت بالا می‌تواند طول عمر آنها را نیز افزایش داده و گزینه‌ی مناسبی برای کسب و کارهای مختلف، تلقی گردد.)

   2. موارد استفاده‌ی گسترده: (با یکبار مشاهده‌ی عکس دوربین مدار بسته دام و همچنین توجه به ظاهر آن، می‌توانید به موارد استفاده‌ی گسترده از این محصول پی ببرید. از این محصول نه تنها در فضای داخلی، بلکه در فضای خارجی نیز می‌توان بهره برداری کرد. البته موارد استفاده‌ی داخلی از این محصول بسیار بیشتر از موارد استفاده‌ی خارجی از آن است.)

   3. قابلیت نصب سریع و ساده: (بسیاری از انواع این محصولات با برخورداری از پایه دوربین مدار بسته دام، قاب دوربین مدار بسته دام و ... قابلیت نصب بسیار ساده‌ای را برای کاربران فراهم می‌نمایند. به طور کلی نصب این نوع از تجهیزات نسبت به محصولاتی مانند دوربین‌های بولت، بسی ساده‌تر خواهد بود.)

    

   دوربین دام و کاربرد آن

    

   گستره و زاویه دید دوربین مدار بسته دام

    عوامل بسیار زیادی بر روی زاویه‌ی دید دوربین مدار بسته دام موثر می‌باشند. یکی از المان‌های تاثیر گذار در زاویه دید این تجهیزات، لنز به کار برده شده در آنها است. اغلب لنزهایی که در این دوربین‌ها تعبیه شده‌اند از عدد خاصی برخوردار می‌باشند. توجه داشته باشید که هر چه اندازه‌ی عدد لنز کمتر باشد، زاویه دید در دوربین مدار بسته بیشتر است. یکی از موارد قابل توجه در دوربین‌های دام، برخورداری آنها از دو گروه لنز است.

   • لنز ثابت

   • لنز وریفوکال

   لنز دوربین‌هایی که از لنز ثابت برخوردار هستند برابر با 2.8 میلیمتر است. در صورتی که لنز دوربین‌هایی که از لنز وریفوکال برخوردار می‌باشند بین 2.8 الی 12 میلیمتر خواهد بود. لازم به ذکر است که دوربین‌هایی که از تکنولوژی IR برخوردار هستند نیز عمق دیدی برابر با 30 متر را در مکان‌های کم نور و تاریک به همراه خواهند داشت.

   از دیگر عواملی که بر روی زاویه دید این دوربین‌ها موثر است، نحوه‌ی نصب آنها می‌باشد. بنابراین اغلب افراد برای افزایش امنیت محیط مورد نظر و دستیابی به کارایی فوق العاده‌ی این نوع از دوربین‌ها، از تخصص افراد باتجربه در زمینه‌ی نصب آنها استفاده می‌کنند. این افراد با دانش حرفه‌ای به راحتی بهترین موقعیت مکانی را برای دستیابی به تمامی نقاط کور در نظر گرفته و تنظیمات دوربین را به بهترین نحو انجام می‌دهد. به طوری که در بسیاری از فرایندهای نصب می‌توان شاهد بهره برداری از پایه دیواری دوربین مدار بسته دام و ... بود.

    

    

   دوربین مدار بسته دام دید در شب

   بهترین دوربین مدار بسته دام دید در شب با برخورداری از LED های مادون قرمز می‌تواند امکان تصویربرداری در محیط‌های کم نور و تاریک را فراهم نماید. دوربین‌هایی که از مادون قرمز برخوردار هستند، بدون ایجاد نور مرئی می‌توانند محیط اطراف را روشن نموده و شرایط ایده آلی را برای تصویربرداری در تاریکی فراهم نمایند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در دوربین‌های مدرن، برخورداری آنها از قابلیت دید در شب، است. این نوع از دوربین‌ها با عنوان نگهبان‌های همیشه بیدار نیز شناخته می‌شوند. از مهمترین ویژگی‌های این دوربین‌ها عبارتند از:

   - عدم قابلیت تشخیص امواج مادون قرمز توسط انسان

   - برخورداری از IR Range یا همان برد دوربین دید در شب ( این عنصر وابسته به دو عامل: قدرت نور LED مادون قرمز و میزان حساسیت به نور در چیپ تصویر، است.)

   - ارائه‌ی تصویر رنگی برای دوربین‌های مدرن دید در شب

   - استخدام یک نگهبان فعال در تمام طول شب

    

   دوربین مداربسته دید در شب

    

   قیمت دوربین مدار بسته دام دید در شب

   در بین مزایای فوق العاده‌ی دوربین مدار بسته دام قیمت مناسب آن بسی قابل توجه خواهد بود. این نوع از تجهیزات کاربردی در کنار عملکرد فوق العاده، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای را در بر دارند. بنابراین بسیاری از کاربران به دنبال بهره برداری مفید از این تجهیزات هستند. عوامل مختلفی در تعیین قیمت این تجهیزات موثر می‌باشند. لذا مصرف کنندگان با توجه به این عوامل، می‌توانند بهترین خرید را تجربه نمایند. از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت این نوع از تجهیزات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   - برند تولید کننده: یکی از موارد موثر در تعیین قیمت این محصولات، توجه به برند تولید کننده می‌باشد. امروزه برندهای بسیار زیادی در زمینه‌ی تولید این نوع از تجهیزات فعال هستند. برای نمونه به راحتی با تعیین برند تولید کننده می‌توان به قیمت آنها دست یافت، مانند: قیمت دوربین مدار بسته دام داهوا و ...

   - کیفیت دوربین برای دید در شب: تجهیزاتی که از تکنولوژی‌های پیشرفته و کارایی پیچیده‌ای برخوردار هستند، قطعا قیمت بالاتری را نسبت به دوربین‌های ساده‌تر در بر دارند.

   - مقاومت در بدنه دوربین: متریال تولیدی به کار برده شده در تولید این نوع از دوربین‌ها نیز تاثیر بسزایی در قیمت دوربین مدار بسته دام خواهد داشت. قطعا دوربین‌هایی که از قابلیت ضد آب، ضد انفجار و ... برخوردار هستند، قیمت بالاتری را در بر خواهند داشت. این دوربین‌ها با متریال‌های مختلف قابل بهره برداری هستند. مانند: دوربین مدار بسته دام پلاستیکی، فلزی و ...

   - لنز دوربین: انواع لنز دوربین می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت این تجهیزات داشته باشند. لنز ثابت، لنز متغیر و لنز وریفوکال موتوردار هر کدام تاثیر بسزایی در افزایش و یا کاهش قیمت این تجهیزات، خواهند داشت.

    

    

   لیست قیمت

   برای اینکه بتوانید از لیست قیمت دوربین مدار بسته دام مطلع گردید باید اطلاعات خود را به روز نگه دارید. با توجه به نوسان قیمت ارز، دور از ذهن نیست که این تجهیزات نیز با نوسان قیمت قابل توجهی مواجه گردند. بنابراین برای کسب اطلاعات مهم در این زمینه، می‌توان به سایت‌های معتبر مراجعه نموده و از مشاوره‌های تخصصی در این زمینه بهره برداری کرد. 

    

   قیمت دوربین مداربسته دام

    

   ویژگی‌های دوربین مدار بسته دام

   امروزه می‌توان شاهد افزایش میزان فروش دوربین مدار بسته دام بود. این نوع از دوربین‌ها با در بر داشتن ویژگی‌های منحصر بفرد، به عنوان بهترین گزینه برای کسب و کارهای مختلف شناخته شده‌اند.  

    

   کاربرد گسترده

   این نوع از دوربین‌ها از کاربردهای بسیار زیادی برخوردار هستند. به طوری که در بسیاری از صنایع تجاری، مسکونی، اداری و ... می‌توان شاهد بهره برداری از آنها بود. از جمله کاربرد و موارد استفاده از آنها عبارتند از:

   - فروشگاه‌ها

   - ادارات دولتی

   - هتل‌ها

   - مراکز آموزشی

   - مراکز تجاری

   - برج‌ها و ساختمان‌های مسکونی

   - پمپ بنزین‌ها و ...

    

   مقاومت بالا با طراحی خارق العاده

   با نظاره‌ی ماکت دوربین مدار بسته دام می‌توان به طراحی خارق العاده و شگفت انگیز آن پی برد. این محصول با طراحی شگفت انگیز نه تنها زیبایی محیط مورد نظر شما را دو چندان می‌کند بلکه عدم تشخیص جهت و همچنین عدم جلب توجه را نیز به همراه خواهد داشت. این محصول با بهره برداری از تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و تولید شده است. بنابراین از مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف برخوردار است. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، مقاومت بالا در این محصول می‌تواند عمر آن را نیز افزایش داده و تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌های نگهداری از آن نیز داشته باشد.

    

   زاویه دید گسترده

   دوربین دام از زاویه‌ی دید گسترده و قابل توجهی برخوردار است. بنابراین به راحتی می‌توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. این محصول با شرایط نصب ایده‌آل، فضای دید گسترده‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند.

    

   کیفیت دوربین مداربسته دام

    

   نصب دوربین مدار بسته دام

   توجه به نحوه نصب دوربین مدار بسته دام می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی عملکرد و کیفیت آن داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر نصب این تجهیزات توسط اپراتورهای مربوطه انجام گردد، هرگز با مشکل مواجه نخواهید شد. از فرایند نصب این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   1. نصب مموری کارت

   2. نصب دوربین مدار بسته (با توجه به الگوهای کاغذی در جعبه‌ی دستگاه)

   3. تنظیم زاویه لنز دوربین دام

   4. قرار دادن درپوش بر روی دوربین

   5. قرار دادن محافظ دوربین مدار بسته دام

   6. قفل کردن کابل شبکه با استفاده از مهره

   7. استفاده از تجهیزات ضد آب مانند واشرها، نوارها و ... برای کابل‌های دوربین

   یکی از موارد بسیار مهم برای نصب این نوع از دوربین‌‌ها توجه به تنظیم زاویه دید آنها است. امروزه شاهد بهره برداری از تجهیزات کاربردی و مناسبی هستیم که استفاده از آنها تاثیر بسزایی بر روی کیفیت دوربین‌ها خواهند داشت. تجهیزاتی مانند: کاور دوربین مدار بسته دام، پایه دوربین مدار بسته دام، محافظ و ... می‌توانند علاوه بر افزایش مقاومت و کیفیت این دوربین‌ها بر روی عملکرد آنها نیز تاثیرگذار باشند. استفاده از دانش تخصصی افراد حرفه‌ای و نصابان توانمند در این زمینه، بسی هوشمندانه تلقی می‌گردد.

    

    

   انواع دوربین‌های مدار بسته دام

   با توجه به عملکرد فوق العاده و کیفیت منحصر بفرد، امروزه شاهد افزایش موارد استفاده از دوربین مدار بسته دام هستیم. این دوربین‌ها هر کدام بر اساس فاکتورهای خاصی طراحی و تولید شده‌اند که هر کدام از آنها به نوعی پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران خواهند بود. اگر بخواهیم به انواع این دوربین‌ها اشاره کنیم، قطعا با دسته بندی‌های متفاوتی مواجه خواهیم بود.

   - انواع دوربین‌های مدار بسته دام از نظر تکنولوژی ساخت: ( دوربین‌های مدار بسته دام آنالوگ، دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه دام)

   - انواع دوربین‌های مدار بسته DOME از نظر کیفیت تصویر: ( کیفیت تصویر 1 مگاپیکسل، 2 مگاپیکسل، 3 مگاپیکسل، 4 مگاپیکسل، 5 مگاپیکسل، 6 مگاپیکسل، 8 مگاپیکسل و 12 مگاپیکسل)

   - انواع دوربین مدار بسته از نظر برند تولید کننده: (دوربین دام برایتون، دوربین مدار بسته دام داهوا، هایک ویژن، فانکن)

    

    

   دوربین مدار بسته دام کوچک

   یکی از انواع دوربین‌های مدار بسته دام که موارد استفاده‌ی گسترده‌ای را در بر دارد، دوربین مدار بسته دام کوچک است. این نوع از دوربین‌ها از ویژگی‌هایی نظیر:

   - طراحی ظاهری خارق العاده و جذاب

   - ابعاد کوچک و مناسب

   - موارد استفاده‌ی گسترده

   - عدم قابلیت تشخیص

   - کم مصرف

   - برخورداری از رزولوشن بسیار ایده‌آل

   - برخورداری از قابلیت دید در شب

   - قیمت مناسب و مقرون به صرفه

   و بسیاری از موارد دیگر برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی و حرفه‌ای افراد ذیصلاح در این زمینه استفاده کنید.

    

   خرید دوربین دام

    

   بهترین انواع دوربین‌ها

   در عصر حاضر می‌توان شاهد ورود برخی از انواع دوربین مدار بسته دام با کیفیت و عملکرد‌‎های باورنکردنی بود. از انواع این دوربین‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   • دوربین مدار بسته دام dh-hac-t2a21p: (دوربین مدار بسته دام داهوا مدل dh-hac-t2a21p یکی از دوربین‌های ایده‌آل با مشخصه‌های منحصر بفرد است که توجه هر کاربری را به سمت خود جلب می‌کند. از ویژگی‌های متمایز کننده در این دوربین، می‌توان به: ضد آب، ضد گرد و غبار، مقاومت دمایی فوق العاده، ضد زنگ، ضد پوسیدگی، بدنه‌ی کاملا مقاوم، وضوح تصویر بسیار بالا، برخورداری از منبع تغذیه ایده‌آل و ... اشاره کرد.)

   • دوربین مدار بسته دام داهوا مدل hdw1200mp: (این دوربین یکی از منحصر بفردترین محصولات عرضه شده از برند دام است که از ویژگی‌هایی نظیر: کیفیت بسیار عالی برای ضبط تصاویر، بدنه‌ی بسیار مقاوم، قابلیت دید در شب، وزن بسیار سبک، مصرف برق بسیار کم، عملکرد فوق العاده در شرایط متفاوت و ... برخوردار است.)

   • دوربین مدار بسته دام داهوا مدل hdw1200emp a: (از ویژگی‌های این دوربین که توجه بسیاری از مخاطبین را به سمت خود جلب نموده است، می‌توان به: کیفیت فوق العاده در تصاویر، گستره‌ی دید در شب برابر با 50 متر، برخورداری از زاویه دید 95 درجه و بسیاری از موارد دیگر، اشاره نمود.)

    برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی این دوربین‌ها و انواع دیگر آنها، می‌توانید از دانش تخصصی و حرفه‌ای افراد متخصص در این زمینه، استفاده کنید. در این صورت قطعا یک خرید هوشمندانه را تجربه خواهید کرد.

    

    

   دوربین مدار بسته دام و بولت

   همانطور که می‌دانید امروزه شاهد ورود بسیاری از انواع دوربین‌های مختلف به بازارها هستیم که هر کدام از آنها بر اساس فاکتورهای خاصی طراحی و تولید شده‌اند. دوربین مدار بسته دام و بولت از جمله دوربین‌های محبوب و پرطرفدار هستند که هر کدام از ویژگی‌های خاص و مهمی برخوردار هستند. مصرف کنندگان با کسب اطلاعات کامل در زمینه‌ی آنها می‌توانند یک انتخاب فوق العاده و کاربردی را برای خود رقم بزنند. برای بهره برداری مطلوب از این دوربین‌ها بهتر است آنها را به طور کامل بشناسید. یکی از راهکارهای بسیار ساده برای شناخت آنها، توجه به تفاوت این نوع در دوربین‌ها است. 

    

   عملکرد دوربین مداربسته دام

    

   تفاوت دوربین مدار بسته دام و بولت

   1. دوربین‌های مدار بسته بولت از طراحی استوانه‌‌ای شکل برخوردار هستند. در حالی که دوربین‌های دام به صورت گنبدی شکل طراحی و تولید شده‌اند.

   2. دوربین‌های بولت قابلیت نصب بر روی دیوارها را در بر دارند اما دوربین‌های دام بر روی سقف محیط مورد نظر نصب می‌شوند.

   3. استفاده از دوربین‌های بولت بیشتر برای فضاهای خارجی بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. این نوع از دوربین‌ها از بدنه‌ی بسیار مقاومی برخوردار هستند که عملا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از مقاومت بالایی برخوردار هستند. دوربین‌های دام بیشتر در محیط‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که مسقف و بسته هستند.

   4. با توجه به این امر که دوربین‌های دام را بیشتر در محیط‌های بسته استفاده می‌کنند، محدوده‌ی دید کمتری را نیز برای آن در نظر می‌گیرند. در حالی که دوربین‌های بولت از محدوده‌ی دید وسیع‌تری برخوردار هستند.

   5. دوربین‌‎های دام از مقاومت بالایی در برابر خرابکاری برخوردار هستند. دوربین‌های بولت در برابر خرابکاری از مقاومت بسیار پایینی برخوردار هستند.

   6. ظاهر دوربین‌های دام بسیار جذاب و ایده‌آل می‌باشد. این دوربین‌ها از ظرافت در طراحی برخوردار هستند. بنابراین بسیاری از طراحان داخلی، استفاده از این دوربین‌ها را برای فضاهای داخلی پیشنهاد می‌کنند.   

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟