اهمیت دوربین های مداربسته برای صنعت

   اهمیت دوربین های مداربسته برای صنعت

    قیمت دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   معادن در اغلب موارد می توانند با ساکنان محلی بین معادن پشتیبان به دلیل تأثیر مثبت آنها بر اقتصاد و معادن مخالف به دلیل خطرات شغلی و اثرات زیست محیطی بحث برانگیز باشد. با این وجود چه موافق صنایع باشیم یا نه نقش مهمی را در اقتصادمان بازی می کند.

   هزاران شرکت تولیدی در صنایع ایالت متحده ی آمریکا وجود دارد و برای 100000 نفر شغل فراهم کرده اند. در واقع، در سال 2017 صنعت کل معدن 2.12 میلیارد تن سنگ خرد شده، ماسه و شن را استخراج و فروخت که ارزش آن 20.9 میلیارد دلار بود.

   اکثر سنگدانه ها به دلیل اینکه جزء اصلی بتن و آسفالت هستند، توسط صنعت ساختمان استفاده می شود.

   با وجود تمام این دارایی ها و پرسنل در کل شرکت شما، مهم است که دارایی خود را به دلایل مختلفی مانند ایمنی کارکنان، کاهش خطر جرم و کنترل کیفیت بهبود یافته را با استفاده از دوربین های مداربسته تحت نظارت 24 ساعت در روز و 7 روز هفته داشته باشید.


   آنچه در ادامه این مقاله مطالعه می کنید:

   مزایای استفاده از دوربین های مداربسته

   چگونه فعال باشیم

   دوربین های مداربسته برای صنایع و مصالح ساختمانی

   حال پکیج بیسیم دوربین های مداربسته

   راه های ارتباطی


   مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در صنعت 

   با توجه به اندازه و پیچیدگی آنها، مجموع امکانات، علاوه بر کاهش سرقت، خرابکاری و سایر تعهدات بالقوه، چالش های متعددی را برای حفظ یک محیط کار ایمن ایجاد می کند. علاوه بر کاهش سرقت، خرابکاری و سایر تعهدات احتمالی، اگر یک تسهیلات را مدیریت می کنید، احتمال دارد که در حال حاضر با این نوع موانع روبرو شده باشید.

   برخی از مهم ترین و دشوارترین شغل به عنوان ناظر برای تسهیلات کل، حفظ ایمنی کارکنان است، اجتناب از مسئولیت، و محافظت از دارایی های خود است. این مشاغل را می توان از طریق بررسی مدیریت و اقدامات امنیتی مختلف از همه مهمتر، دوربین های مداربسته امنیتی است. با سیستم امنیتی قوی شما می توانید در تمام زوایا بر تمام تجهیزات خود در طول شبانه روز نظارت داشته باشید. دوربین های مداربسته در چندسال اخیر واقعا مسیر طولانی را طی کرده اند. ویدئویی با کیفیت شفاف (حداکثر4k ) را از هر مکانی در دارایی شرکت شما ارائه می دهد، بخاطر دلایل زیادی اهمیت دارد.

    از امنیت پروتکل های ایمنی اطمینان حاصل کنید: اگر مجموعه ی شما نرخ گردش مالی بالایی دارد. کارکنانی برای پشتیبانی از آن را ندارید. این میتواند با کاهش امنیت شما را مواجه کند. با افزایش اضافه کاری، عملیات در 24 ساعت روز، 7 روز هفته و یا کارکنان بی تجربه، ریسک بالاتری برای ایجاد جراحت و حتی مرگ و میر را در بر دارد. که در شرکت های صنعتی و کارخانه ها رایج تر است.

   کارمندان زمانی که احساس کنند تحت نظارت قرار دارند بیشتر اعمال ایمنی مربوط به شرکت را رعایت می کنند. این در حالی است شما می توانید کارکنانی را برای مانیتور کردن سیستم های دوربین مداربسته استخدام کنید. دوربین های مداربسته گزینه ای موثر و کارآمد برای این منظور است. در صدر مزایای آن این است که شما می توانید در زمان وقوع حادثه در کارگاه محل کار به به ویدئو ها دسترسی داشته باشید. اثبات ویدیویی بهترین راه برای کاهش مواجهه شما با مطالبات غرامت کارگران و دیگر دعاوی محل کار است.

   بیش تر مطالعه کنید: امنیت سایبری

   صنعت نمونه: یکی از دوربین های مداربسته روی موبایل ما یک بولدوزر را در حال بلند کردن یک تخته سنگ ضبط کرده است. راننده در تقلا بود تا تخته سنگ را برروی تیغه(یا صفحه) برساند، اما قرار نبود تسلیم شود. ناگهان تخته سنگ را داخل تیغه برد. او تیغه را بالا آورد و شروع به حرکت کرد. او سریعا متوجه شد که که تخته سنگ بسیار سنگین است، هنگامی که تخته سنگ بیفتد روی زمین باعث می شود قسمت عقب بولدوزر مسافتی معادلی را افزایش دهد تا تیغه حامل تخته سنگ را رها کند. در نتیجه، تخته سنگ از روی اسکوپ لیز خورد و باعث شد که بولدوزر از ارتفاع بیش از هشت فوتی در هوا به زمین سقوط کند. این باعث شکسته شدن شیشه کابین راننده شد . محور را شکست و یک لاستیک غول پیکر را فرستاد که از یک ابر غبار عظیم تکان می خورد. درست به سمت یکی از دوربین های مداربسته موبایل ما که در بالای یک تیر نصب شده بود.

   کنترل کیفیت بهبودیافته: استفاده از دوربین‌های مداربسته امنیتی برای نظارت بر عملیات روزانه در مرکز، راهی عالی برای کشف مشکلات احتمالی در فرآیندها و رویه‌های جاری است.

   نه تنها می توانید مطمئن شوید که کارکنان از تایم کاری خود در شرکت به خوبی استفاده می کنند. اما شما می توانید مطمئن شوید که چی کارکنانی به آموزش های بیشتر نیاز دارند. دوربین های امنیتی که بدرستی نصب و نگهداری می شوند نیاز به یک روز استراحت نیاز ندارند. هنگامی که سرپرستان نمی توانند حضور داشته باشند، این نظارت 24 ساعته فرصتی را برای ضبط فیلم واقعی ایجاد می کند که می تواند با کارمندان بازبینی شود یا در کلاس های آموزشی برای تسهیل بهبود کلی کمک کند.

   علاوه بر این، مشاهده ویدیویی به مدیران عملیات اجازه می دهد تا هر گونه اقدامات نا امن را شناسایی کرده و پیش از وقوع هر گونه آسیب یا مسئولیتی، تغییرات لازم را به طور پیشگیرانه انجام دهند.

   خطاهای تجهیزات: مهم است که بدانید خرابی های مکانیکی همیشه تحت پوشش بیمه اموال تجاری نیستند. خرابی تجهیزات در صنعت کل رایج است، اما تشخیص اینکه چه کسی مقصر است همیشه آسان نیست. اگر کارمند شما پروتکل های ایمنی شرکت را در طول نقص عملکرد تجهیزات رعایت نمی کرد، ممکن است مسئول هزینه های قابل توجهی باشد که ممکن است برای تعمیر تجهیزات انجام شود.

   اجتناب از سرقت: دزدی از آنچه که شما فکر کنید در صنعت کل متداول تر است. هنگامی که از اموال خود در برابر دزدی خارجی نگرانی است. آمارها نشان داده است که 90 درصد تلفات بخاطر مهم بخاطر کارمندان است. به همین دلیل است که شما نیاز به اثبات عملکرد و مقادیر در تمام جنبه های کسب و کار خود دارید-دوربین های مداربسته امنیتی تنها راه حل است. دزدی از یک سایت مجموع می تواند شامل تجهیزات، ابزارها و مواد باشد. سارقان می توانند باهوش باشند، گاهی اوقات کارمندان حتی مواد پروژه را که قبلاً در پروژه تعبیه شده است سرقت می کنند، که باعث آسیب به سایر موارد و هزینه های اضافی برای تعمیر آسیب می شود. اگر شرکت شما از تامین کنندگان یا پیمانکاران فرعی استفاده می کند. غیرمعمول نیست که تامین کنندگان موادی را که تحویل نشده اند فاکتور می کنند یا برای مواد هزینه اضافی می پردازند. همچنین معمول است که پیمانکاران فرعی کارهایی را که انجام نداده اند صورتحساب می کنند یا بیشتر از قیمت توافق شده برای خدمات خود دریافت می کنند.

   اگر شرکت شما از تامین کنندگان یا پیمانکاران فرعی استفاده می کند، غیر معمول نیست که تامین کنندگان موادی را که تحویل داده نشده اند صورتحساب می کنند یا برای مواد هزینه اضافی می پردازند. اگر فیلم امنیتی و قرارداد اصلی داشته باشید، در نهایت برای کالاها یا خدماتی که دریافت نکرده‌اید، بیش از حد پرداخت نخواهید کرد.

   یکی دیگر از دزدی ها یا تصورات غلط رایج زمانی است که کارکنان از دارایی های شرکت برای منافع شخصی خود استفاده می کنند. این بدین معناست که آنها از تجهیزات شرکت برای کار در دارایی خود استفاده کرده اند یا برای شخص دیگری کار می کنند و مستقیماً از طریق مشتری بازپرداخت می شوند، استفاده از دارایی های شرکت سرقت به حساب می آید و باید با استفاده مناسب از دوربین های مداربسته محاسبه شود.

    قیمت دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   اگر در مبارزه با سرقت کارکنان یا سرقت خارجی فعال نباشید، هزینه واقعی می تواند بسیار بیشتر از آنچه پیش بینی می کنید باشد.

   -هزینه تعویض اقلام/مواد

   - هزینه های حمل و نقل اضافی برای رساندن اقلام، مواد و تجهیزات جایگزین به سایت.

   - تأخیرهای دیگر پروژه ناشی از انتظار برای رسیدن تجهیزات و مواد جایگزین به محل اصلی است.

   - هزینه در دسترس نبودن اقلام، مواد یا تجهیزات. کارکنانی را در نظر بگیرید که وقتی ابزارشان دزدیده می شود دیگر در یک محل کار نمی توانند کار کنند.

   - هزینه بازگشت کارکنان به محل کار با هزینه اضافی برای نصب اقلام جایگزین.

   -خسارت وارده به تجهیزات یا تاسیسات توسط دزدها

   -مدیریت زمان به منظور جایگزینی آیتم ها، کار اصلی را انجام دهید و اقلام دزدیده شده را بگردید

   بیش تر مطالعه کنید: چگونه در برابر هکرها از دوربین های مداربسته خود محافظت کنیم

   چگونه فعال باشیم

   اینکه همیشه هوشیار باشیم تا از اجرا شدن پروتکل ها اطمینان حاصل نماییم، مطمئن شوید سیستم چک کننده به درستی در جای خود قرار داشته باشد تا زمان وقوع کلاه برداری، دزدی یا انجام کارهای غیر امن و مخرب در محیط کار را اطلاع دهد. از آنجایی که در یک لحظه در دو مکان(یا ده مکان) نمیتوانید حاضر شوید بهترین راه برای جلوگیری و دستگیری سارقان و کلاهبرداران احتمالی، تجهیز و نصب دوربین های مداربسته با کیفیت بالا در هر مکانی که می توان چیزی را به سرقت برد یا از آن سوء استفاده کرد.

   این در حالی است که انجام اصلاح مواد و وسایل یک راه ساده برای تشخیص زود هنگام ضرر سهام است. همچنین با بازبینی مجدد اینکه کارها و مواد بدرستی برای مشتریان صورتحساب می شود یا خیر با این کار اتلاف جلوگیری به عمل می آید.

   علاوه بر هوشیاری در مورد مواد و صورت‌حساب، توجه به این نکته که از افرادی که در موقعیت‌های قابل اعتماد هستند نیز لازم است آگاه باشید مهم است. علارغم اینکه این روش برای در جریان امور قرار گرفتن کارفرمایان و مدیران عالی است، و نیز روشی بسیار عالی  برای اخطار علائم مشکلات احتمالی در آینده است.

   علاوه بر این، مهم است که مطمئن شوید که همه بررسی‌ها و پروتکل‌های کارمندان به درستی انجام می‌شوند.

   مدیریت باید در بخش های از سایت که احتمال دزدی وجود دارد هوشیار باشد. آیتم های دارای ارزش و ریسک بالا هستند زمانی که استفاده نمی شوند باید در امنیت نگهداری شوند. اکثر این فرایند با نصب و پیکربندی یک سیستم امنیتی دوربین مداربسته می تواند تسریع شود اما چگونه در یک منطقه دور از دسترس جاییکه تنها به انرژی می توان دسترسی داشت و هیچ دسترسی به اترنت وجود ندارد؟این همان جایی است که دوربین های مداربسته باکس WASP یا پکیج امنیتی وایرلس وارد میدان می شود.

   دوربین های مداربسته قابل حمل برای صنایع مصالح ساختمانی

   یک گزینه محبوب برای تأسیساتی مانند کارخانه‌های آسفالت، چاله‌های شن، سایر شرکت‌های صنایع مشابه و یا کارگاه های ساختمانی، پکیج امنیتی وایرلس یا WASP BOX، نظارت 24 ساعت روز در 7 روز هفته را برای این تأسیسات بدون نیاز به اترنت(اتصال اینترنت) مستقیم فراهم می‌کند. این راه حل فقط با یک پریز برق تغذیه می شود.  این راه حل امنیتی قابل حمل به شما این امکان را می دهد تا ویدئوهای زنده ی خود را به نزدیک ترین دستگاه NVR ارسال کنید. و همچنین این اجازه را به شما می دهد تا با یک نقطه ی دسترسی نصب شده برای باکس ویدئوها را بدون وقفه برروی دستگاه های متصل دریافت کنید.

   برخلاف سیستم نظارت تصویری ثابت، نظارت تصویری موبایل یا موقت قابل حمل است. با وجود اینکه همه ی تصاویر دوربین های مداربسته خود را بر روی گوشی موبایل خود می توانید داشته باشید. در این مورد سیستم نظارت تصویری موبایل به این مورد که دستگاه های نظارت تصویری خود را به هر جاییکه به آن ها نیاز داشته باشید می توانید همراه خود ببرید.

   راه حل های موبایل برای کارگاه های تاسیسات یا ساختمان سازی اگر شما در حال بازسازی دفتر، دارایی یا انجام کاری در منطقه ی دور از دسترس باشید و به نظارت بر اموال و دارایی احتیاج داشته باشید کاملا عالی است.

   توانایی مشاهده تمام دوربین های مداربسته-کل تاسیسات شما-اگر تاسیسات گسترده ای دارید و نیاز دارید در یک زمان در دو مکان حضور داشته باشید دریافت تصاویر از مکان های مورد نیاز برروی یک دستگاه متصل تا کیفیت 4K بهترین گزینه است.

   حال پکیج بیسیم دوربین های مداربسته

   آیا به دنبال مشاوره در مورد راه حل امنیتی موبایل(قابل حمل) هستید؟ این پکیج ها برای مدیریت هر نوع پروژه طراحی شده است. و به اندازه ای مقاوم هستند تا در فضای باز مقاومت داشته باشند. توسط شرکت های معتبری آماده شده و به دست مشتری می رسد و تمام تست ها و آزمون ها در رویدادهها و مکان های مختلف گذرانده اند.

   آیا برای انتخاب، نصب و پیکربندی این سیستم ها به مشاوره نیاز دارید؟ برای مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید. مهندسان دقیق و کاملا با تجربه ی کامل در این صنعت توانایی راهنمایی و ارائه بهترین راه حل برای شما را دارند.

   راه های ارتباطی

   جهت ارتباط مستقیم با فروشگاه اینترنتی هامین با شماره 01733229988 تماس بگیرید.

   برای بروز ماندن در صنعت دوربین های مداربسته ما را به آدرس بلاگ سایت www.haamin.ir  در گوگل  و شبکه های اجتماعی  تحت عنوان haaminco دنبال کنید و برای مشارکت با ما جهت گفتگو در زیر مقاله کامنت بزارید.

   مقاله ی قبلی: SSD در مقابل HDD

   مقاله بعدی: عیب یابی دوربین های مداربسته(کابل کشی)


   آنچه در مقالات دیگر هامین مطالعه می کنید:

   چگونه یک دوربین مداربسته مناسب انتخاب کنیم؟

   21 مشخصه مهم در دوربین های مداربسته

   دوربین مداربسته پلاک خوان

   اجزاء دوربین مداربسته

   PoE چیست؟

   انواع نمایشگر دوربین های مداربسته

   مقاله خبری داهوا HD-CVI TEN

   استاندارد ONVIF چیست؟

   امنیت سایبری 

   مفاهیم دوربین های مداربسته تحت شبکه

   تراکم پیکسلی در دوربین های مداربسته

   8 روش بهبود سیستم دوربین مداربسته

   5 راه برای عملکرد بهتر دوربین های مداربسته در زمستان

   راه حل سریع با فناوری های خانه در سال 1401

    

   مدیر ۱۴۰۱/۰۲/۲۱

   عنوان جزئیات خبر

   توسط ادمین تاریخ

   Text

   نظرات

   پیام خود را بگذارید