بهترین سوئیچ شبکه-معرفی 10 برند مطرح در بازار ایران

   آیا شما هم به دنبال خرید بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر برند های زیادی در سراسر جهان نسبت به تولید مدل های مختلف سوئیچ شبکه فعالیت می کنند. هر کدام از این برند ها خدماتشان را به نحوی خاص در اختیار مشتریان نهایی قرار خواهند داد. انتخاب بهترین مارک سوئیچ شبکه اهمیت زیادی دارد. به کار گیری خدمات بهترین برندهای سوئیچ شبکه نه تنها به شما اجازه می دهد تا بیشترین بازدهی را از شبکه های کامپیوتری خود دریافت کنید، بلکه بر روی قیمت هم موثر است. البته که یافتن بهترین سوئیچ های شبکه موجود در بازار ایران کار راحتی نیست. بهترین سوئیچ های شبکه امکانات خاصی را در خود جای داده اند. امروز ما قصد داریم تا در مورد بهترین سوئیچ شبکه با قیمت مناسب با شما صحبت کنیم. ما همچنین در مورد بهترین برند های فعال در این زمینه یک سری اطلاعات ارائه کنیم. پس با ما همراه شوید.

    

    

    

    

    

   فهرست مطالب:

   بهترین مارک سوئیچ شبکه، داهوا

   دی لینک، یک برند مطرح تولید سوئیچ شبکه

   معرفی و بررسی انواع سوئیچ شبکه HRUI

   برند کمتر شناخته شده سوئیچ شبکه، انکاتک

   معرفی برند تولید سوئیچ شبکه HPE

   بررسی برند تولید سوئیچ شبکه تی پی لینک

   بهترین مارک سوئیچ شبکه ایرانی، کی دی تی

   بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار ایران، سوئیچ های تندا

   میکروتیک، بهترین مارک سوئیچ شبکه

   بهترین سوئیچ شبکه در بازار های بین المللی، سوئیچ های سیسکو

   کلام آخر

    

    

    

   بهترین مارک سوئیچ شبکه، داهوا

   اگر شما هم به دنبال خرید بهترین سوئیچ شبکه هستید، برند داهوا یکی از اولین برند هایی است که در جلوی پایتان قرار گرفته است. داهوا یک برند شناخته شده و معتبر فعال در زمینه طراحی انواع سوئیچ به حساب می آید که محصولاتش را همراه با یک سری امکانات و قابلیت های خاص در بازار به فروش می رساند. در صورتی که شما هم به دنبال خرید با کیفیت ترین مدل های سوئیچ هستید، با خیال راحت می توانید خدمات داهوا را به کار گیرید.

   داهوا اولین شرکت چینی به حساب می آید که نسبت به طراحی دستگاه های ذخیره سازی تصویر اقدام کرد. ورود این برند به بازار تولید تجهیزات شبکه و ذخیره سازی توانست آینده این تجهیزات را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهد. به خاطر داشته باشید که مدل ها و ساختار های مختلف سوئیچ داهوا قدرت عملکردی مطلوبی داشته و شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلفی هم مورد استفاده قرار دهید. البته که این برند محصولاتش را در زیر شاخه های گسترده ای در بازار به فروش می رساند. پس شما می توانید بر اساس نیاز های کلی و جامع خودتان نسبت به خرید اقدام نمایید.

    

   بهترین مارک سوئیچ شبکه

    

   دی لینک، یک برند مطرح تولید سوئیچ شبکه

   دومین برندی که محصولاتش گزینه مناسبی برای خرید بهترین سوئیچ شبکه به حساب می آیند، دی لینک است. بعید است کسی با دنیای تکنولوژی سر و کار داشته باشد و نام دی لینک را نشنیده باشد. دی لینک را می توان به عنوان یکی از قوی ترین برند های بین المللی فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه در نظر گرفت. از مودم های خانگی تا انواع سوئیچ و روتر، همگی محصولاتی هستند که توسط برند دی لینک تولید می شوند. به خاطر داشته باشید که محصولات دی لینک امکانات گسترده ای را در خود جای داده اند.

   به عقیده خیلی از کارشناسان، بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار های داخلی ایران توسط برند دی لینک طراحی شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس اگر شما هم به دنبال خرید قوی ترین انواع سوئیچ هستید با خیال راحت می توانید از دی لینک استفاده نمایید. فقط به خاطر داشته باشید که دی لینک می تواند محصولات متنوعی را در بازار عرضه کند. شما باید بر اساس نیاز های کلی و جامع پروژه خودتان نسبت به خرید یکی از محصولات تولید شده توسط دی لینک اقدام نمایید تا در این زمینه با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

    

    

   معرفی و بررسی انواع سوئیچ شبکه HRUI

   سومین برندی که قابلیت تولید بهترین سوئیچ شبکه را دارد، HRUI است. این برند را می توان به عنوان یکی از برند های کمتر شناخته شده فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه در نظر گرفت. ناشناس بودن باعث نشده تا این برند محصولاتش را به صورت تضمینی و همراه با بهترین سطوح کیفیتی روانه بازار نکند. این شرکت چینی، یکی از شرکت های تازه وارد به حساب می آید که در زمینه طراحی با کیفیت ترین تراشه های مربوط به شبکه اقدام می نماید.

   به خاطر داشته باشید که این مورد از بهترین برندهای سوئیچ شبکه در ایران، نه تنها محصولات با کیفیتی را روانه بازار می کند، بلکه پشتیبانی خوبی هم دارد. سوئیچ های R&D و ODM/OEM از جمله رایج ترین محصولاتی به حساب می آیند که توسط این برند با کیفیت تولید شده و در بازار عرضه می شوند. پس برای خرید، شما با خیال راحت می توانید خدمات این برند را مورد استفاده قرار دهید. 

    

   برند کمتر شناخته شده سوئیچ شبکه، انکاتک

   اگر شما به دنبال خرید بهترین سوئیچ با قیمت مناسب هستید، استفاده از برند انکاتک نتایج مطلوبی را برایتان به همراه دارد. به خاطر داشته باشید که این شرکت در دسته برند های ایرانی فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه به حساب می آید. خدمات انکاتک با تضمین ارائه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که محصولات تولید شده توسط انکاتک قدرت عملکردی مطلوبی داشته و در موقعیت های مختلفی هم مورد استفاده قرار می گیرند.

   انواع سوئیچ شبکه انکاتک توسط مهندسین ایرانی برنامه ریزی شده و روانه بازار می شوند. این مسئله به آنها اجازه داده است تا در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. فرقی ندارد که شما به دنبال سوئیچ مخصوص دوربین مداربسته هستید یا اینکه برای اتصال کامپیوتری های مختلف از آن استفاده می کنید، در هر صورت به کار گیری خدمات انکاتک نتایج مطلوبی را برایتان به همراه دارد.

    

    

   معرفی برند تولید سوئیچ شبکه HPE

   پنجمین تولید کننده بهترین سوئیچ شبکه موجود در ایران مربوط به HPE است. HPE یا HP، یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی به حساب می آید که خیلی از افراد آن را به خاطر لپ تاپ های خوش ساختش شناسایی می نمایند. برند HP اما در زمینه تولید تجهیزات شبکه و الکترونیکی هم فعالیت می کند. انواع سوئیچ شبکه تولید شده توسط HPE نه تنها قدرت عملکردی مطلوبی دارند، بلکه امکانات گسترده ای را نیز در خود جای داده اند.

   این شرکت چند ملیتی آمریکایی را می توان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سوئیچ شبکه در ایران در نظر گرفت. خدمات شرکت اچ پی همواره با تضمین ارائه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. تجهیزات شبکه اچ پی ای برای برند های بزرگ و مشهور طراحی شده اند. شما به راحتی می توانید این محصولات را در پروژه های بزرگ به کار گیرید و بازدهی مطلوبی را نیز دریافت نمایید. مهم ترین ویژگی کلیدی این محصولات خوش ساختی آنها است. شرکت HP بر روی محصولاتش حساسیت زیادی نشان داده و همین مسئله هم باعث شده تا خدمات این برند همواره با تضمین ارائه شود. پس، اگر شما هم به دنبال خرید یک سوئیچ شبکه با کیفیت هستید به کار گیری خدمات HPE همواره نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت. 

    

   سوئیچ‌های شبکه HP

    

   بررسی برند تولید سوئیچ شبکه تی پی لینک

   اگر شما به دنبال بهترین مارک سوئیچ شبکه هستید، با خیال راحت و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید از تی پی لینک استفاده کنید. انواع سوئیچ شبکه تی پی لینک قدرت عملکردی مطلوبی دارند. تی پی لینک یکی از برند های مطرح دنیای شبکه به حساب می آید که مودم و روتر های تولیدی اش در خانه ها هم مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید که برند Tp-link یک برند چینی به حساب آمده و محصولاتش را در این کشور تولید می نماید.

   البته که سوئیچ های شبکه تنها محصولات تولیدی تی پی لینک به حساب نمی آیند. انواع تجهیزات مخابراتی، تجهیزات شبکه محلی بی سیم، مودم های مخصوص ای دی اس ال، مودم های وایرلس و تجهیزات راه اندازی شبکه و دیتاسنتر از جمله دیگر محصولاتی به حساب می آیند که توسط این برند تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. پس برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما با خیال راحت می توانید از تی پی لینک استفاده نمایید.

    

    

   بهترین مارک سوئیچ شبکه ایرانی، کی دی تی

   آیا شما تا به امروز نام برند کی دی را شنیده اید؟ کی دی تی یکی از بهترین برندهای سوئیچ شبکه به حساب می آید که کار خود را در اواخر دهه 80 شمسی شروع کرده است. کی تی دی یا کاوش داده پردازان، یکی از برند های ایرانی و خوش نام فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه به حساب می آید. به خاطر داشته باشید که بهترین سوئیچ های تولید شده توسط برند کی تی دی قدرت عملکردی مطلوبی داشته و می توانند در شرایط مختلفی هم مورد استفاده قرار گیرند. این برند در اوایل فعالیتش فقط به منظور طراحی و نصب و اجرای سیستم های حفاظتی راه اندازی شد.

    

   سوئیچ شبکه ایرانی KDT

    

   پس از مدت زمانی کی تی دی تصمیم گرفت تا شانس خود را برای تولید تجهیزات شبکه امتحان کند و در این زمینه هم به موفقیت زیادی دسترسی پیدا کرد. به خاطر داشته باشید که این مورد از بهترین برندهای سوئیچ شبکه محصولات خوش قیمتی را در بازار عرضه می نماید. پس اگر شما هم به دنبال خرید سوئیچ شبکه هستید با خیال راحت می توانید از کی دی تی استفاده کنید.

    

    

   بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار ایران، سوئیچ های تندا

   کمپانی تندا همچون سایر برند های مطرح فعال در زمینه تولید بهترین سوئیچ شبکه در کشور چین فعالیت خود را شروع کرد. این برند برای اولین بار در سال 1999 محصولاتش را تولید و روانه بازار نمود. به خاطر داشته باشید که تندا همواره به دنبال ارتقا کیفی محصولاتش بوده و از تکنولوژی های جدید تری برای ایجاد آنها استفاده می کند. از همین رو، انواع سوئیچ شبکه تولید شده توسط برند تندا قدرت عملکردی مطلوبی داشته و در شرایط مختلفی هم مورد استفاده قرار می گیرند. پس، اگر شما هم به دنبال یک سوئیچ با کیفیت و قوی هستید با خیال راحت می توانید تنها را به کار گیرید.

    

   سوئیچ شبکه تندا

    

   میکروتیک، بهترین مارک سوئیچ شبکه

   بعید است کسی به دنبال خرید بهترین سوئیچ شبکه باشد و به سراغ میکروتیک نرود. میکروتیک یکی از برند های اروپایی فعال در زمینه تولید محصولات و تجهیزات شبکه به حساب می آید که همواره خدماتش را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد. دفتر مرکزی این برند در کشور لتونی قرار گرفته است. به خاطر داشته باشید که میکروتیک در سال 1996 برای توسعه سیستم های وایرلس مشغول به کار شد ولی در یک بازه زمانی کوتاه مدت توانست در زمینه تولید تجهیزات شبکه اقدام نماید. اکثر آی اس پی ها و شرکت های مطرح دنیای شبکه از تجهیزات میکروتیک استفاده می کنند. فرقی ندارد که شما یک شرکت بزرگ دارید یا کوچک، در هر صورت با خیال راحت می توانید میکروتیک را به کار گیرید.

    

   سوئیچ شبکه میکروتیک

    

   بهترین سوئیچ شبکه در بازار های بین المللی، سوئیچ های سیسکو

   در نهایت، آخرین برندی که در زمینه تولید بهترین سوئیچ شبکه فعالیت می کند و ما قصد بررسی آن را داریم سیسکو است. به صورت کلی، سیسکو را می توان به عنوان یکی از مطرح ترین برند های بین المللی فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه در نظر گرفت. سیسکو یک شرکت آمریکایی است که محصولاتش را در زیر شاخه های گسترده ای روانه بازار می کند. دسته بندی کاتالیست این برند نه تنها قدرت عملکردی مطلوبی دارند، بلکه در پروژه های مختلفی هم مورد استفاده قرار می گیرند.

    

   سوئیچ شبکه سیسکو

    

   کلام آخر

   همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، مشخص کردن بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار های داخلی ایران کار دشواری به حساب می آید. در این صفحه ما سعی کردیم تا چند مورد از بهترین برند های فعال در زمینه تولید سوئیچ شبکه را به شما معرفی کنیم. هر کدام از این برند ها محصولاتشان را به نحوی خاص تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهند. استفاده از بهترین برند های تولیدی به شما اجازه می دهد تا محصولات با کیفیتی را همراه با تعرفه ای خوب و مناسب تهیه نمایید.

   برای خرید بهترین سوئیچ شبکه موجود در بازار، سوئیچ شبکه داهوا، سوئیچ شبکه دی لینک، سوئیچ شبکه HRUI و سوئیچ شبکه تندا گزینه های خوبی به حساب می آیند. محصولات این برند ها نه تنها همراه با تعرفه ای مناسب به فروش می رسند بلکه طول عمر زیادی هم دارند. پس، برای انتخاب بهتری سوئیچ شبکه با قیمت مناسب شما می توانید از میان برند های معرفی شده، یکی را انتخاب و خدماتش را مورد استفاده قرار دهید. فقط به خاطر داشته باشید که بهترین سوئیچ های موجود در شبکه های داخلی ایران از طریق فروشگاه های متنوعی روانه بازار می شوند. استفاده از مراکز عرضه کننده شناخته شده ای همچون هامین نتایج مطلوبی را برایتان به همراه دارد.

    

   مدیر ۱۴۰۲/۰۵/۱۶
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟