دانلود نرم افزار AnyDesk 7.1.7 کنترل ویندوز از راه دور

   دانلود نرم‌افزار AnyDesk برای دسترسی سریع و امن به دوربین مداربسته و سایر سیستم های کامپیوتری شما امکان پذیر استAnyDesk  یک نرم‌افزار ریموت دسکتاپ است که امکان کنترل دستگاه‌های راه دور را به شما می‌دهد. با استفاده از AnyDesk می‌توانید به راحتی و با اطمینان به تصاویر زنده  خود دسترسی پیدا کنید و مشاهده و کنترل آن را بر روی دستگاه خود انجام دهید.

    

   مزایا استفاده از AnyDesk 

   دسترسی سریع و امن: با استفاده از AnyDesk، به سرعت به دستگاه های کامپیوتری خود متصل شوید و تصاویر زنده را بدون تاخیر مشاهده کنید. امنیت ارتباطات با AnyDesk تأمین شده است.

   کنترل کامل: با AnyDesk، قابلیت کنترل کامل بر روی سیستم خود را خواهید داشت. می‌توانید تنظیمات، زوم، پان و تیلت و سایر عملیات را انجام داده و نظارت خود را به بهترین شکل انجام دهید.

   سهولت استفاده: AnyDesk برای استفاده آسان و بدون دردسر طراحی شده است. با چند کلیک ساده، میتوانید متصل شوید و کنترل آن را در دست داشته باشید.

   دانلود و نصب نرم افزار رایگان AnyDesk استفاده راحت و امن فراموش نکنید. با کلیک بر روی لینک های زیر، می‌توانید AnyDesk را بطور مستقیم دانلود کرده و از امکانات آن برای دسترسی بهره‌برداری کنید.

    

    دانلود رایگان نرم افزار AnyDesk 7.1.7 با لینک مستقیم


    

   نسخه Windows

    

   نسخه Android

    

   نسخه iOS

    


    

   سوالات متداول

   نرم افزار Anydesk برای چه مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

   Anydesk بطور گستره توسط میلیون‌ها متخصص IT ، در سراسر جهان جهت اتصال از راه دور به دستگاه‌های کامپیوتری مقصد برای رفع مشکلات فنی آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

    

   آیا نرم فزار Anydesk امنیت لازم را دارد؟

   هنگام اتصال‌ دستگاه‌ها از طریق پلتفرم‌های مختلف بحث امنیت در برابر هکرها و غیره همیشه مورد کلیدی است. نرم افزار Anydesk رمزگذاری درجه نظامی را تضمین می‌کند، بنابراین می‌توان چنین گفت که دستگاه‌های شما در هر نقطه‌ای که قرار دارند ایمن هستند.

   اگرچه، همچنان کلاهبرداران می‌توانند از Anydesk (یا از هر نرم افزار دسترسی از راه دور دیگر) برای اتصال به کامپیوترتان و سرقت اطلاعات، دسترسی به کدها و حتی سرقت پول سوء استفاده کنند.

    

   آیا استفاده از نرم افزار Anydesk رایگان است؟

   نرم فزار Anydesk  با کاربری ساده یک نوع نرم افزار دسترسی از راه دور است که تمام قابلیت‌های پایه‌ای خود را برای کاربران بطور رایگان در اختیار قرار می‌دهد. از این طریق می‌توانید به دوستان، اعضای خانواده خود کمک کنید و حتی بدون توجه به اینکه در چه نقطه‌ای قرارگرفته‌اید با همکار خود بر روی یک پروژه مشترک کار نمائید.

    

   آیا شخص دیگری با Anydesk می‌تواند به سیستم من دسترسی داشته باشد؟

   هر شخصی که رمزعبور و ID شما را می‌داند می‌تواند دسترسی کامل Anydesk را در کامپیوتر شما داشته باشد. برای داشتن پسورد ایمن پیشنهاد می‌گردد حداقل از 12 کاراکتر تشکیل شده باشد.

   به علاوه نرم افزار Anydesk از احراز هویت دو مرحله‌ای (Two-Factor Authentication) نیز برای ایفا کردن بالاترین امنیت نیز بهره می‌برد.

    

    

    

    

    

   مدیر ۱۴۰۲/۰۵/۰۳

   عنوان جزئیات خبر

   توسط ادمین تاریخ

   Text

   نظرات

   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز میای پاسخ
   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز

   پیام خود را بگذارید

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟