نرم افزار Briton CCTV

   برنامه‌های موبایلی دوربین مداربسته برایتون، مدیریت از راه دور سیستم نظارتی را برای کاربران تسهیل کرده است. نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV یکی از آن‌ها است. با استفاده از آن، دریافت تصاویر از طریق تلفن همراه به‌راحتی امکان‌پذیر است. برند برایتون اولین مجموعه در صنعت نظارت تصویری (CCTV) در کشور ایران است که توانست سرور انتقال تصویر ابری (Cloud)  را بروی دیتا سنترهای داخل کشور طراحی، پیاده‌سازی و اجرا نماید.

   با توجه به اهمیت انتقال تصویر و حفظ حریم خصوصی، برند برایتون این قابلیت را در داخل کشور ایجاد نمود و ازاین‌رو با ایجاد بستری بسیار امن و قابل‌اطمینان، سهولت در استفاده و از همه مهم‌تر سرعت دریافت انتقال تصویر را به بهترین شکل ممکن بالا برد. لذا برای دو سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند از جمله اندروید و IoS این نرم‌افزار تهیه و ارائه شده است. قابلیت پخش زنده تصاویر، پخش تصاویر ضبط شده و پشتیبانی از تنظیمات آلارم برای اعلام هشدار برخی از امکانات این نرم افزار است.

    

   نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

    

   نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را می‌توانید در دو نسخه اندروید و iOS با کلیک بر روی لینک‌های زیر دریافت کنید.

    

    


   آنچه در ادامه مطلب می‌خوانید:

   کار با نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

   ثبت‌نام

   اضافه کردن کانال

   نمایش زنده


   برای دریافت تصاویر از طریق تلفن همراه، ابتدا باید تنظیمات مربوط به نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را انجام دهید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

   1. از طریق مانیتور یا رابط وب دستگاه برایتون به تنظیمات > شبکه > P2P بروید. در تصویر زیر این فرآیند مشخص شده است. ابتدا از پایین صفحه، تنظیمات را انتخاب کنید، سپس از کادر سمت چپ گزینه شبکه را بزنید. بعدازآن در سمت راست در نوار بالا روی گزینه P2P کلیک کنید.
   2. در صفحه موردنظر، مورد اول "فعال" باید تیک داشته باشد. در این حالت، "وضعیت" باید در حالت "اتصال" باشد. این نشان می‌دهد که اتصال به سرور صورت گرفته و تنظیمات برای انتقال تصاویر انجام شده است. اگر به‌جای اتصال، عبارت دیگری مشاهده کردید، لطفاً اتصالات مربوط به مودم و کابل‌ها با دستگاه و تنظیمات IP را چک کنید.
   3. در همان صفحه سه QR Code را مشاهده می‌کنید. این بارکدها برای دانلود نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV با استفاده از تلفن همراه است. این کار با یک نرم افزار اسکنر که در گوشی تلفن همراهتان نصب است، می‌تواند صورت پذیرد. از سمت چپ QR Code اول مربوط به نسخه iOS، بارکد دوم مربوط به نسخه اندروید و بارکد سوم مربوط به ID ابر است.

    

   تنظیمات رابط وب دستگاه برایتون

    

   کار با نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

   پس از آن‌که بارکد موردنظر برای گوشی همراه خود را اسکن کرده و نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را دانلود و نصب کردید، برای کار با نرم افزار مراحل مختلف زیر را طی کنید.

   ثبت‌نام

   1. نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را که روی گوشی همراهتان نصب است، باز کنید.
   2. در صفحه بازشده، دو دکمه Log In و Register را مشاهده خواهید کرد. ابتدا باید حساب کاربری ایجاد کنید. لذا روی دکمه Register بزنید.
   3. در صفحه بازشده، نام کاربری، پسورد، تکرار پسورد و ایمیل خود را وارد کنید. سپس روی دکمه Register بزنید.
   4. بعد از ثبت‌نام می‌توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

    

   نحوه ثبت نام در نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

    

   اضافه کردن کانال

   1. بعد از وارد شدن، در صفحه بازشده، برای اضافه کردن کانال، در قسمت بالای سمت چپ، روی سه خط تیره بزنید و گزینه Device را انتخاب کنید.
   2. در صفحه Device، در قسمت بالای سمت راست، علامت + را بزنید. کادری باز می‌شود. گزینه افزودن دستی (Manually Adding) را انتخاب کنید. در صفحه بازشده، مشخصات سیستم موردنظر را یا به‌صورت دستی یا از طریق اسکن ID ابر، وارد کنید. درنهایت، در بالای صفحه سمت راست روی آیکون ذخیره بزنید.
   3. کانال اضافه شده و می‌توانید نمایش‌زنده را مشاهده کنید.

    

   نحوه اضافه کردن کانال در نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

    

   نمایش زنده

   1. نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را باز کرده و از قسمت منو وارد نمایش زنده (Live View) شوید.
   2.  کانال اضافه‌شده را برای نمایش زنده انتخاب کنید.
   3. نمایش زنده تصاویر را مشاهده نمایید.

    

   پخش زنده در نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV

    

   جمع‌بندی

   در این مطلب یکی از نرم‌افزارهای برایتون مربوط به سیستم‌های حفاظتی با عنوان نرم افزار انتقال تصویر Briton CCTV را معرفی کردیم. در ادامه نیز نحوه ثبت‌نام، اضافه کردن کانال و نمایش زنده تصاویر را بیان کردیم. امیدواریم با استفاده از مطالب گفته‌شده، به سهولت سیستم نظارتی خود را مدیریت نمایید.

    

   مدیر ۱۴۰۲/۱۰/۰۷

   نظرات

   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز میای پاسخ
   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز

   پیام خود را بگذارید

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟