جستجو شده با عبارت �������������� �������� ����

   RTSP چیست؟

   RTSP چیست؟

   مدیر ۱۴۰۱/۰۵/۱۵

   RTSP (Real Time Streaming Protocol) در واقع یک پروتکل پخش ویدئویی است که، بستر آن می تواند در دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP، NVR ها و DVR ها و غیره وجود داشته باشد.

   آیا برای راه اندازی دوربین های مداربسته IP(تحت شبکه) الزاما نیاز به اینترنت هست؟

   آیا برای راه اندازی دوربین های مداربسته IP(تحت شبکه) الزاما نیاز به اینترنت هست؟

   مدیر ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

   شما می توانید دوربین های مداربسته را در ساختمان ها، خانه ها و تاسیسات کسب و کارها و حتی روی خیابان ها مشاهده نمایید، بیشتر آن ها در حال ضبط روی دستگاه های محلی است و اصلا از اینترنت استفاده نمی کنند.

   SSD در مقابل HDD

   SSD در مقابل HDD

   مدیر ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

   ما قصد داریم بگیم که چرا یکی بهتر از دیگری است؟ این دو عباراتی هستند که مطمئنا در هنگام خواندن در مورد کامپیوترها یا هنگام جستجو در مورد موضوعات تکنولوژی با آن ها رو به رو شده اید.

   امنیت سایبری

   امنیت سایبری

   مدیر ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

   در سال 2017، حملات سایبری مبتنی بر اینترنت اشیا 600 درصد افزایش یافت. همانطور که صنعت به سمت پذیرش خرید گستره دوربین های مداربسته فیزیکی بهم پیوسته و متصل پیش می رود.

   کارخانه تسلا در آلمان از نگاه پهپادFPV

   کارخانه تسلا در آلمان از نگاه پهپادFPV

   مدیر ۱۴۰۱/۰۱/۱۶

   تسلاموتورز با انتشار ویدئو از کارخانه خود در برلین آلمان ، فناوری پیشرفته خود را به نمایش در اورده است.

   مقاله آشنایی با دوربین های مدار بسته

   مقاله آشنایی با دوربین های مدار بسته

   مدیر ۱۴۰۱/۰۱/۲۱

   ما فکر می کنیم که دوربین های مداربسته بهترین راه برای ایجاد امنیت در منازل و محیط های مختلف هستند. آنها فارغ از تعهد به نظارت بر امنیت، پنجره‌ای به اتفاقات اطراف منطقه مورد نظر می‌دهند.

   تکنولوژی H265+ در دوربین مداربسته

   تکنولوژی H265+ در دوربین مداربسته

   مدیر ۱۳۹۹/۰۶/۰۵

   در این ویدئو می توانید با تکنولوژی H265+ در دوربین مداربسته و کاربرد آن به صورت خلاصه ، آشناشوید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این قابلیت به چه کاری می آید. پیشترها که تکنولوژی های به کار رفته در دوربین های مداربسته به پیشرفتگی حال حاضر نبود، اطلاعات ذخیره شده از وقایع ضبط شده با فرمت ضبط H264 انجام می شد. این فرمت ضبط فشرده سازی نداشت و هارد استفاده شده در دستگاه، خیلی سریع پر می شد. حالا اما با پیشرفت تکنولوژی و آمدن ویژگی ضبط +H265، اطلاعات زیادی بر روی هارد ذخیره می شوند و نیاز نیست از دستگاه های با قابلیت اتصال چندین هارد یا هاردهای با ظرفیت بالا استفاده کنیم.

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟
   به زودی ارتباط برقرار خواهد شد لطفا شکیبا باشید