راهنمای خرید دوربین مداربسته با زوم

  در این مقاله می خواهیم در رابطه با دوربین مداربسته با زوم بالا صحبت کنیم اما قبل از بررسی این موضوع بهتر است در رابطه با انواع مختلف این محصول صحبت کنیم. به این صورت شما بیشتر و بهتر با ویژگی ها و کاربرد های انواع دوربین مداربسته آشنایی پیدا کرده و در صورت لزوم بتوانید از محصول مورد نظر خود استفاده نمایید. حال با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما ارائه دهیم.

  دوربین مداربسته با زوم بالا

   

  فهرست مطالب:

  معرفی دوربین مداربسته

  بررسی انواع دوربین مداربسته با قابلیت زوم بالا

  بررسی انواع دوربین مداربسته با قابلیت زوم دیجیتال

  بررسی دوربین مداربسته با زوم اپتیکال بالا 

  بزرگنمایی ترکیبی چیست؟

  خرید دوربین مدار بسته با زوم بالا

  بررسی قیمت دوربین مدار بسته با زوم بالا

  جمع بندی

   

   

   

  معرفی دوربین مداربسته

  قبل از اینکه به معرفی دوربین مداربسته با زوم بالا بپردازیم بهتر است در رابطه با این محصول صحبت کنیم. دوربین مداربسته محصولی می باشد که می تواند تصاویر محیط اطراف را به راحتی ضبط کرده و سبب شود شما نظارت بیشتری بر روی محیط مورد نظر خود داشته باشید. می‌ توان گفت اولین دوربین مداربسته در سال 1942 توسط ارتش آلمان مورد استفاده قرار گرفت. این دوربین مداربسته به منظور نظارت بر روند پرتاب موشک استفاده شد. بعد از آن در سال 1942 در آمریکا دوربین های تجاری تولید و به بازار عرضه شدند. همچنین این دوربین ها توانسته اند مجوزهای دولتی در این زمینه را به راحتی دریافت کنند. افراد با نصب دوربین مداربسته می توانند بر روی محیط مورد نظر خود به صورت عالی نظارت داشته و امنیت محیط پیرامون خود را افزایش دهند.

   

   

  بررسی انواع دوربین مداربسته با قابلیت زوم بالا

  بهترین دوربین های مداربسته، دوربین مداربسته با قابلیت زوم بالا می باشد. این دوربین توانسته است نیاز همه افراد را برطرف کند. بررسی انواع بزرگنمایی لنز دوربین های مداربسته: در انواع دوربین های مداربسته کلا دو نوع بزرگنمایی وجود دارد. دوربین مداربسته با قابلیت زوم دیجیتال و دوربین مداربسته با قابلیت زوم اپتیکال جزو انواع دوربین مدار بسته با قدرت زوم بالا می باشند. یک دوربین می تواند دارای یک بزرگنمایی یا هردو نیز باشد. البته انواع دوربین ها با یکدیگر متفاوت هستند. در نظر داشته باشید اگر شما در هنگام خرید از تفاوت این دو مدل آگاه نباشید ممکن است دچار مشکلاتی نیز شوید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که بزرگ نمایی به چه معنا می باشد. می‌ توان گفت بزرگنمایی یا زوم کردن به معنی ایجاد تغییرات در فاصله کانونی لنز دوربین نسبت به محیط مورد نظر است.

   

  دوربین مداربسته با زوم

   

  شما می توانید سوژه را در نظر بگیرید. سپس با تغییر فاصله کانونی لنز دوربین نسبت به سوژه عمل زوم و یا بزرگنمایی را به راحتی انجام دهید. هرچه فاصله کانونی بیشتر شود، تصویر نیز کوچکتر می گردد. همچنین هر چقدر فاصله کانونی از سوژه کمتر شود، تصویر بزرگتر می شود. به عبارتی می توان گفت هرچه فاصله کانونی تا سوژه کمتر باشد تصویر واید تر است و هرچه فاصله کانونی با سوژه بیشتر باشد تصویر telephoto می باشد.

  در نظر داشته باشید دوربین های فیلمبرداری و عکاسی دارای قابلیت زوم اپتیکال و یا زوم از طریق لنز می باشند. همچنین بعضی از دوربین های مداربسته حرفه ای و گران قیمت  نیز از این قابلیت برخوردار می باشند. یعنی شما با کم و زیاد کردن فاصله کانونی لنز تا سوژه مورد نظر می توانید تصویر را بزرگ و کوچک تر کنید. تمامی این موارد بستگی به خودتان دارد که بخواهید تصویر را در چه ابعادی مشاهده نمایید.

   

   

  بررسی انواع دوربین مداربسته با قابلیت زوم دیجیتال

  در این قسمت می خواهیم به بررسی انواع دوربین مداربسته با زوم بالا و دیجیتال بپردازیم. در نظر داشته باشید که این ویژگی در انواع دوربین مداربسته به عنوان یک نقطه قوت بسیار عالی محسوب می شود. به همین دلیل قیمت دوربین مداربسته دیجیتال بالاتر از سایر مدل های معمولی می باشد. در نظر داشته باشید که قابلیت زوم دیجیتال برای مانیتور هایی با سایز کوچک مناسب می باشد تا شما بتوانید جزئیات یک عکس را در این مانیتور های کوچک به خوبی مشاهده نمایید. در غیر این صورت برای مشاهده کردن جزئیات یک عکس در مانیتور های بزرگ مثل مانیتور های دو متری باید هزینه بسیار زیادی بپردازید. لنز دیجیتال در انواع دوربین های مداربسته می تواند به راحتی به شما کمک کرده تا عکس خود را به صورت بزرگتر مشاهده کنید.

  البته شما باید دوربین مداربسته با زوم بالا را متناسب با نیاز و خواسته خود انتخاب کنید. در بعضی از مواقع قدرت زوم دیجیتال برای بسیاری از افراد کارایی آنچنانی ندارد. دو تا چهار برابر کردن زوم دیجیتال، برای بسیاری از افراد کافی می باشد. پس بهتر است ابتدا نیاز خود را سنجیده و سپس اقدام به خرید نمایید تا بتوانید متناسب با خواسته خود دوربین مورد نیاز تان را انتخاب کنید.

   

  دوربین مداربسته با زوم اپتیکال بالا

   

  بررسی دوربین مداربسته با زوم اپتیکال بالا 

  در این قسمت به بررسی دوربین مداربسته با قدرت زوم اپتیکال بالا می پردازیم. این دوربین جزو دوربین مداربسته با قدرت زوم بالا است. در نظر داشته باشید که بزرگنمایی اپتیکال توسط لنز های مخصوص انجام می شود. به هیچ عنوان نیز در کیفیت تصویر اختلالی ایجاد نمی کند. دوربین مداربسته با زوم اپتیکال بسیار رواج پیدا کرده است. همچنین جزو بهترین دوربین مدار بسته با زوم بالا می باشد. معمولاً قدرت زوم ده برابری برای بیشتر افراد کافی می باشد. البته افراد می توانند قدرت زوم 20 برابری نیز داشته باشند تا بتوانند بزرگنمایی بالاتری را مشاهده کنند. در دوربین های مداربسته که دارای لنز  وریفوکال یا موتورایز می باشند، معمولاً بزرگنمایی به صورت اپتیکال انجام می شود. یعنی با ایجاد تغییرات در فاصله کانونی می توان تصویر تله تری نیز به دست آورد.

  اگر بخواهیم در رابطه با تفاوت لنز وریفوکال و موتورایز صحبت کنیم باید بگوییم تفاوت اصلی این دو در نحوه تنظیم کردن شان می باشد. به طور کلی دوربین های دارای لنز وریفوکال بعد از نصب لنز تنظیم می شوند اما در دوربین های دارای لنز موتورایز این اتفاق به صورت اتوماتیک انجام می گردد و به صورت اتوماتیک بر روی هر سوژه مورد نظر زوم شده و جزئیات بیشتری از سوژه را نمایش می دهد. در نظر داشته باشید دوربین های مداربسته دیگری با بزرگنمایی اپتیکال وجود دارند که به آن ها دوربین های اسپید دام گفته می‌ شود. معمولاً این دوربین ها در محیط های بسیار بزرگ نصب می شوند. این دوربین ها نیز مانند دوربین هایی می باشند که دارای لنز موتورایز هستند.

   

  بزرگنمایی ترکیبی

   

  بزرگنمایی ترکیبی چیست؟

  در مطالب بالا سعی کردیم تا در رابطه با دوربین مداربسته با زوم بالا صحبت کنیم. حال می خواهیم در رابطه با بزرگنمایی ترکیبی اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. در نظر داشته باشید که تولید کنندگان معمولاً در رابطه با زوم دیجیتال و مقادیر زوم ترکیبی و ضریب زوم دیجیتال زیاد صحبت می کنند. بهتر است شما به این موضوع توجه نکنید. این موضوع می‌ تواند سبب گیج شدن شما شود. به عنوان مثال تولید کنندگان ادعا می کنند که محصولات آن ها می‌ تواند قابلیت زوم اپتیکال تا 30 برابر و قابلیت زوم دیجیتال تا 20 برابر را داشته باشند و در مجموع می توانند سوژه مورد نظر را تا 600 برابر بزرگ تر کنند. این ادعا ها می‌ توانند افرادی که در این زمینه تخصص و سررشته ندارند را گمراه کنند.

  اگر شما قصد خرید دوربین مدار بسته با زوم بالا را دارید می توانید روی دوربین های لنز اپتیکال تمرکز کنید. در نظر داشته باشید که زوم دیجیتال و زوم اپتیکال هیچ ارتباطی با میزان دید یک دوربین ندارند و تنها عامل کلیدی که می‌ تواند در میزان دید یک دوربین تاثیرگذار باشد، فاصله کانونی لنز و رزولوشن تصویر است. پس به این نکته در هنگام خرید انواع دوربین مداربسته توجه کنید تا بتوانید دوربین مداربسته را با قدرت زوم بالا تهیه کرده و دوربینی متناسب با خواست و نیاز خود خریداری نمایید.

   

  دوربین مداربسته

   

  خرید دوربین مدار بسته با زوم بالا

  اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته با زوم بالا را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت کرده و مجموعه ای بسیار معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید از مشورت‌ های متخصصین این مجموعه استفاده کرده و یک خرید درست و عاقلانه داشته باشید. در نظر داشته باشید مجموعه های مختلفی هستند که کار فروش دوربین مدار بسته زوم بالا را انجام می‌ دهند اما خرید دوربین مداربسته تنها پایان کار نیست. شما باید مجموعه ای را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، خدمات پس از فروش بالایی نیز داشته باشد تا در صورت به وجود آمدن کوچکترین مشکلی بتوانید از کارشناسان و پشتیبانان این مجموعه کمک گرفته و مشکل به وجود آمده را در سریعترین زمان ممکن برطرف کنید. در نظر داشته باشید بیشتر افراد از دوربین مدار بسته برای افزایش امنیت محیط پیرامون خود استفاده می‌ کنند.

   همچنین افرادی که به دنبال نصب دوربین مداربسته با قدرت زوم بالا هستند می‌ خواهند که سوژه مورد نظر خود را بزرگ کرده و جزئیات آن را به صورت دقیق مشاهده کنند. خرید از یک مجموعه معتبر سبب می شود تا شما بتوانید نحوه استفاده از انواع دوربین مداربسته را یاد گرفته و در صورت لزوم بتوانید عمل زوم کردن را انجام دهید. کارشناسان این مجموعه ها می توانند بهترین راهنمایی را برای شما داشته باشند تا شما بتوانید با توجه به نیاز و خواسته خود و بودجه مورد نظر، دوربین مداربسته ای با قدرت زوم بالا را تهیه کنید. در نظر داشته باشید در بیشتر مواقع خرید دوربین مداربسته با زوم اپتیکال می تواند نیاز افراد را برطرف نماید. بهتر است قبل از خرید نیاز و خواسته خود را مطرح کرده و قابلیت‌ هایی که از دوربین مدار بسته مدنظرتان است را عنوان کنید. به این صورت می توانید بر اساس این موضوعات یک مدل بسیار مناسب را انتخاب کنید.

   

  بزرگنمایی

   

  بررسی قیمت دوربین مدار بسته با زوم بالا

  بسیاری از افراد که قصد خرید دوربین مداربسته با زوم بالا را دارند در رابطه با قیمت دوربین مدار بسته با قابلیت زوم نیز ممکن است سوالاتی را مطرح کنند. در نظر داشته باشید اگر شما از مجموعه www.haamin.ir خرید دوربین مداربسته را انجام دهید می توانید از قیمت های بسیار مناسب این مجموعه بهره مند شوید. دوربین مداربسته با توجه به قابلیت و قدرت زوم و همچنین برند و کیفیت دارای قیمت های بسیار مختلفی می باشد. شما باید دوربینی را انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد تا بتوانید محیط مورد نظر خود را به راحتی مجهز به انواع دوربین مداربسته کرده و امنیت آن را تا حدود بسیار زیادی افزایش دهید. این مجموعه‌ به شما اطمینان می دهد که می‌ توانید دوربین مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید و از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

   

  فروش دوربین مداربسته با زوم

   

  در نظر داشته باشید که در انواع دوربین مداربسته با زوم بالا کیفیت حرف اول را می زند. پس در وهله اول بهتر است به کیفیت دوربین مداربسته خود بسیار دقت کنید. اگر شما محصولی درست و با کیفیت بالا خریداری نمایید می توانید تا سالیان طولانی بدون هیچگونه مشکلی از این محصول استفاده کنید. در نظر داشته باشید در خرید دوربین مداربسته لنز اپتیکال، کیفیت بسیار مهم می باشد. شما باید بتوانید سوژه مورد نظر خود را تا چند برابر بزرگ کرده و از قدرت زوم بالای دوربین استفاده کنید. اگر افراد از محصولات بی‌ کیفیت خرید خود را انجام دهند نمی توانند نیاز خود را برآورده کنند و هیچگونه وضوح تصویر و بزرگنمایی را نخواهند داشت.

   

   

  جمع بندی

  در مطالب بالا سعی کردیم تا در رابطه با دوربین مداربسته با زوم بالا صحبت کنیم. همچنین شما را در رابطه با ویژگی های این مدل دوربین آشنا کرده تا در صورت لزوم بهترین انتخاب را داشته باشید. در نظر داشته باشید که در هنگام خرید دوربین مداربسته بهتر است به قیمت و کیفیت کالا در کنار هم توجه کنید. امروزه برند های زیادی دست به تولید انواع دوربین مداربسته با قدرت زوم بالا زده اند. با کمی تحقیق و تفحص می‌ توانید برند معتبر و با کیفیت را انتخاب کنید. سپس خرید دوربین مداربسته با قدرت زوم بالا را به راحتی انجام دهید. همچنین در کنار برخورداری از کیفیت از قیمت بسیار مناسب این محصول نیز بهره مند شده و خدمات پس از فروش بالایی را نیز دریافت نمایید تا در صورت لزوم بتوانید مشکلات خود را در اسرع وقت و بدون هیچگونه معطلی برطرف کنید.

  مدیر ۱۴۰۲/۰۵/۱۶
  گفتگوی آنلاین
  شروع گفتگو
  خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟