تشخیص حرکت هوشمند(SMD)

   چگونه تشخیص حرکت هوشمند(SMD) کار می کند؟

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته، قیمت دوربین مداربسته

   تشخیص حرکت ابزار بزرگی برای دوربین های مداربسته جهت بررسی یک صحنه و ارسال اخطار برای زمانی که حرکتی اتفاق می افتد می باشد بنابراین هشدارهای کاذب نیز اتفاق می افتد بنابراین لازم است خود را آماده کنیم.

    

   اما مستعد هشدارهای کاذب است زیرا اجازه دهید با آن روبرو شویم، چیزهای زیادی در یک صحنه وجود دارد که می تواند حرکت کند: شاخه ی درختی که بخاطر باد حرکت می کند، یک گربه ی سرگردان، چیزهایی که در واقع تهدید نیستند. تشخیص حرکت هوشمند(SMD=Smart Motion Detection)  که آلارم های اشتباه را کاهش می دهد و عملیات امنیتی به طور موثر اجرا می شود. اما واقعا SMD چگونه کار می کند؟ بیایید تشخیص دهیم.

   بیش‌تر مطالعه کنید: بازدارندگی فعال در دوربین‌های مداربسته داهوا

    


   آنچه در ادامه این مقاله مطالعه می کنید:

   الگوریتم را وارد کار کنید

   در جایی استفاده کنید که نیاز به چشم اضافی دارید

   فقط هشدارهایی که واقعا نیاز دارید را دریافت کنید

   با سهولت جستجو کنید

   به دست آوردن آرامش ذهنی

   مروری بر SMD


    

   الگوریتم را وارد کار کنید

   الگوربیتم یادگیری عمیق به SMD ها اجازه می دهد بین انسان و شکل های متحرک دیگر تمایز قائل شود، با نرخ فعلی تا 99 درصد. شما مجبور نیستید خط ها رو برای تعیین محدوده های مشخص نمایش داده می شود. زمانی SMD را با یک کلیک ساده فعال می کنید، یک دوربین مداربسته SMD فعال است و نرم افزار SMD شروع به شناسایی اشخاص و وسائل هرجایی در دامنه دید دوربین مداربسته می نماید.

    

   در جایی استفاده کنید که نیاز به جفت چشم اضافی احتیاج دارید

   زمانی که منابع محدود به معنای پرسنل امنیتی کمتر در محل است، SMD یک راه عالی برای نظارت بر صحنه هاهیبدون مراقبت است که معمولا فعالیت محدودی دارند. این شامل مناطقی می شود که تخلیه غیرقانونی در آن ها نگران کننده است، اسکله های بار گیری، انبارها، ورودی های کارکنان، مناطق ممنوعه پارکینگ و مناطق خطرناک.

    

   مناطقی که به توجه مخصوصی در بازه هایی از روز نیاز دارند، مانند استخر شنای هتل پس از بسته شدن استخر برای عصر، موارد استفاده عالی برای استقرار SMD نیز هستند.

    

   با بهبود دائم ظرفیت های هوش مصنوعی SMD همچنین می تواند عالی باشد همچنین SMD می تواند برای دامنه ی شناسایی گسترده تر نیز به کار رود.

    

   فقط هشدارهایی را که واقعا نیاز دارید را دریافت کنید

   زمانی که یک شخص یا وسیله ی نقلیه وارد دامنه ی دید شود، سیستم SMD شما هشدارهای قابل جستجو را راه اندازی می کند. همچنین می توانید اعلان های فشاری را به برنامه تلفن همراه خود ارسال کنید.

   بیش‌تر مطالعه کنید: ردیابی خودکار 3 در دوربین‌های مداربسته داهوا

    

   با سهولت جستجو کنید

   از آنجایی که دوربین اشیاء فعال شده حرکت را بسته به پارامترهای تعریف شده توسط کاربر فیلتر می کند، جستجو در انبوه داده های ویدئویی برای بررسی و بازیابی می کند، برای کاربرانی جستجو در میان داده های ویدئویی عظیم ساده تر و سریع تر می شود. این مشخصه بازپخش هدف جستجوی سریع نامیده می شود.

    

   بدست آوردن آرامش ذهنی

   آلارم های جدید آزار دهنده، ممکن است چیزی را که واقعا به آن احتیاج دارید را از دست بدهید. تشخیص حرکت بسیار دقیق شما را از تهدیدات واقعی خانه یا تجارت خود آگاه می کند بدون اینکه شما را با اطلاعات بی فایده بمباران کند.

    

   مروری بر SMD

   تکنولوژی تشخیص حرکت هوشمند در دوربین های مداربسته آرایه ای از مزایا را که می تواند مانیتورینگ را به طور قابل توجهی بهینه کنند را پیشنهاد می کند. مجهز به AI و الگوریتم یادگیری عمیق پیشرفته، SMD قادر به شناسایی انسان و وسائل نقلیه با آلارم دقیق و جستجوی تابعی، افزایش موثر آنالیز ویدئویی و به کاربران اجازه می دهد برای متمرکز شدن برروی تهدیدات واقعی.

    

   بنابراین، از آنجایی که کاربرد SMD در صنعت همچنان عمیق تر می گردد. تقاضای کاربران برای SMD بطور نسبی بسته به صحنه نظارت شده متنوع است.

    


   مقاله قبلی: چگونه نویز را در سیستم های دوربین مداربسته از بین ببریم

   مقاله بعدی:

   منبع: www.dahuasecurity.com

   مدیر ۱۴۰۱/۰۹/۰۹

   عنوان جزئیات خبر

   توسط ادمین تاریخ

   Text

   نظرات

   پیام خود را بگذارید