راه حل سریع با فناوری های خانه در سال 1401

   خانه ها محیط هایی هستند که زندگی های خصوصی را برای ما ایجاد می کند، اخیرا به محیط های کارمان نیز تبدیل شده است. در دو سال گذشته تغییر چشمگیری در الگوهای کاری ایجاد شده است. بسیاری از مردم بواسطه ی پاندمی پیش آمده در حال کار از خانه هستند. در برخی موارد به این معناست که تکنولوژی درگیر زندگی کاری روزمره ما را تغییر داده است. در این مقاله به بررسی راه اندازی ایده آل این فناوری خواهیم پرداخت و بخش هایی که برای راه اندازی یک محیط کاری سازنده و فعال نیاز دارید.

   ما همچنین به چشم اوقات فراغت نیز به آن نگاه می کنیم، تکنولوژی درگیر شده با زندگی ما اطمینان حاصل می کند از اینکه زمان ما به آرامش سپری می شود. و بدرستی تهیه شده برای مواردی مانند: تلوزیون و کنسول های بازی. به علاوه بیش تر تکنولوژی های داخلی از قبیل خانه های هوشمند و سیستم های امنیتی دوربین های مداربسته، یک تکنولوژی سودمند است که شما می توانید از آن برای ایجاد تیک تاک در زندگی بهره بگیرید.


   آنچه در این مقاله میخوانید:

   کار کردن از خانه در سال 1401

   اکسسوری

   فناوری اوقات فراغت

   وسائل هوشمند

   فناوری خانه های هوشمند

   دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی


   کار کردن از خانه در سال 1401

   قطعا چیزهای زیادی وجود دارند برای آنکه کار کردن از راه دور را در زندگی کاری تبدیل به راه مناسب نماید. در این بین آنچه شما به عنوان قطعه ی اصلی استفاده خواهید کرد-یک لپ تاپ است-که یحتمل کارفرما آنرا برایتان تهیه خواهد کرد. یکی از دلایل اصلی برای این مورد این است که دپارتمان IT شرکت یا سازمان بدلیل اینکه نرم افزار و ابزارهای مورد نیازتان برای انجام کار را شرکت روی سیستم تان آماده کرده و نیازی به استفاده از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود ندارید(و همچنین، بنابراین هر گونه مسائل مربوط به مجوز مربوط به آن نرم افزار پوشش داده شده است)

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربسته

   اکسسوری

   راحتی در کار از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین اگر شما از لپ تاپ استفاده می کنید نیاز به گزینه های جانبی را نیز در نظر بگیرید، مانند کولینگ پد که برای خنک سازی و نیز برای تنظیم موقعیت لپ تاپ به کار می رود، این تنظیم ساده می تواند مزیت راحتی و آرامش شما را افزایش دهد. به عنوان مثال گردن درد و دردپشت از موارد شناخته شده بخاطر داشتن طرز نشستن نادرست می باشد.

   به همین ترتیب یک صندلی مناسب برای ساعت ها نشستن نیز در نظر داشته باشید بنابراین شما احتیاج به پشتیبانی صحیح نیز دارید. پس آن چیزی که شما باید به فکر خرید آن باشید باید به طور ارگونومیک طراحی و تست شده است.

   به یاد داشته باشید، آرامش برای زمانی است که کار کردن از خانه اولویت شما است برای همین دلیل شما باید زمان کمی را برای فکر کردن درباره محیط کاری در خانه اختصاص دهید.

   زمانی که روزکاری شما تمام شد، زمان استراحت است، بنابراین در بخش بعدی ما سراغ تکنولوژی هایی می رویم که برای این منظور کمک می کند...

   فناوری اوقات فراغت! تلوزیون

   از زمانی که تلوزیون به بخش هسته مرکزی برای گذراندن اوقات فراغت در منزل تبدیل شد. برای برخی هنوز هم ممکن است چیزی شبیه به" نرو" باشد و هم چنین شنیده ایم که از آن به عنوان "فانوس احمق" نیز یاد می شود.

   اما صادقانه بگویم، هیچ چیز مثل این نیست که یک شب برای تماشای تلویزیون قرار بگیریم. این روزها اصلا لازم نیست بی فکر باشیم، بخش مربوط به "فانوس احمق" یک انتخاب شخصی است. محتوای خیلی زیادی به همراه تبلیغات و قابل دسترسی وجود دارد. تعداد زیادی فیلم، مستند و موزیک ویدئو دائما در دسترس است تامل برانگیز و آموزشی نیز هستند. 

   بیایید صادق باشیم، هر چند... بخش خوبی از ما اغلب مشتاقانه منتظریم که استرس ها و فشارهای زندگی روزمره را با کوک کردن در یک سریال تلویزیونی، یا وزرش کنار بگذاریم. به هر دلیلی که می خواهید تلوزیون تماشا کنید بهتر است مطمئن شوید کیفیت خوبی را در اختیار دارید. این روزها تلوزیون ها در بسیاری از اندازه ها و رزولوشن های مختلفی در دسترس هستند(4K  یا Full HD). دیگر چیزی به نام آن چیزی که بینندگان تصاویر مبهم در روزهای اولیه رسانه از آن رنج می بردند دیگر وجود ندارد. هر زمان که پدربزرگ و مادربزرگ شما یک تلویزیون جدید می گرفتند(در اواخر دهه1370می گویند، جهش از سیاه و سفید به رنگ) آنها درباره «تصویر دوست‌داشتنی» تلویزیون جدیدشان شعر می‌گفتند. این چیزی است که هرگز تغییر نکرده است. با هر پیشرفت در فناوری تلویزیونی - وضوح صفحه نمایش، اندازه صفحه نمایش و غیره - هر نسل بعدی قطعاً هیجان اجداد خود را تکرار کرده است!

   با یک نگاه به تکنولوژی های موجود در سال 1401 می بینیم که تلوزیون های 4K و Smart TV ها با تکنولوژی های به مراتب بالاتر در دسترس هستند.

   وسائل هوشمند

   دوربین مداربسته، خرید دئوربین مداربسته

   اگرچه لزوماً یک گوشی هوشمند را مستقیماً در دسته «دستگاه خانگی» نمی‌دانید، اما ما در اینجا این کار را انجام می‌دهیم زیرا قابلیت بیشتری نسبت به «تلفن» بودن را ارائه می‌دهد. می توانید از آن برای کنترل انواع جنبه های زندگی روزمره خود استفاده کنید زیرا می تواند به راحتی در مجموعه فناوری هوشمند خانه شما ادغام شود. در واقع به ضروری بودن نزدیک است. به زنگ ویدیویی که نصب کرده‌اید فکر کنید... وقتی بیرون از خانه هستید، می‌توانید اعلان‌ها را روی تلفن خود دریافت کنید و می‌توانید فید زنده را از دوربین فیلم‌برداری زنگ در بررسی کنید تا ببینید چه کسی در درب خانه است. بنابراین در واقع فقط یک "تلفن" نیست! هوشمند است!

   و به همین صورت تبلت های نیز قابلیت هایی بیشتر از یک گوشی هوشمند و کمتر از یک لپ تاپ دارند و گاها چیزی بین این دو را دارند.

   فناوری خانه های هوشمند

   فیلم های قدیمی را که به طور کامل با کامپیوتر کنترل می شدند را بیاد دارید؟ شخصی با صدای خشن کامپیوتری از خواب بیدار می شود، از رختخواب بیرون می آید و می گوید "قهوه" و زمانی که او را با صندلی به سمت ناهار خوری می برند، یک فنجان داغ از بهترین ها منتظر او خواهد بود؟ یک خانه هوشمند کمی شبیه به این است با این تفاوت که صندلی شناور ندارد. یک خانه هوشمند، اساساً یک محیط تا حدی تحت کنترل رایانه است که برخی از کارهای روزمره را از زندگی شما حذف می کند و به شما زمان و در نتیجه آزادی بیشتری می دهد.

   خانه ی هوشمند جایی است که در آن چیزهایی مثل روشنایی و گرما می توانند بوسیله تلفن هوشمند یا تبلت کنترل شود(لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی). در واقع شما می توانید خیلی چیزها رو کنترل کنید. از پریزها تا لامپ ها، دوربین های مداربسته و زنگ در را می توان کنترل کرد.

   دستگاه های هوشمند با یک ایده ی ساده ای شروع شده اند. یکبار نصب می شوند. به عنوان یک دستگاه هوشمند اجرا می شوند(و اتصال به سایر وسائل خانه) باید نسبتا ساده باشد. مشخصا برای آنکه خانه هوشمند داشته باشید، نیاز نیست متخصص IT باشید. برای همه انجام همه ی این امور باید به اینترنت ،دستگاه هوشمند و هاب خانه و اپلیکیشن متصل باشید. (و البته چیزهایی که روی این اپلیکیشن پیاده می شوند).

   ممکن است ساخت خانه هوشمند کمی پیچیده باشد مخصوصا زمانی که برای هوشمند سازی تماما از وسایل هوشمند استفاده شده باشد.

   این دو شاخه ای است که شما آن را به یک پریز دیواری استاندارد وصل می کنید سپس دستگاهی را به آن متصل کنید همانطور که چند پاراگراف پیش به قهوه اشاره کردیم، کتری شما. ممکن است بتونید کتری را با گوشی هوشمند خود کنترل کنید. شما می تونید چند دقیقه از خانه خود دور باشید. یا در طبقه بالا رو تخت خواب دراز کشیده باشید در هر دو حالت شما می توانید کار کنید که کتری به جوش بیاید. بطوری که درست زمانی که از در عبور می کنید دم کرده شما آماده باشد.

   البته که می توان برای هوشمند سازی بیشتر از دوربین مداربسته و زنگ در هوشمند استفاده کنید و از قفل در هوشمند هم استفاده نمایید.

   بیش تر مطالعه کنید: چگونه یک دوربین مداربسته مناسب را انتخاب کنیم؟

   دوربین مداربسته، خرید دوربین مداربستهدوربین های مداربسته و سیستم امنیتی

   این بحث در مقاله های دیگر بلاگ هامین با عمق بیشتری پوشش داده شده است اما ارزش بازنگری دوباره را در این جا نیز دارد. سیستم دوربین مداربسته برای نگه داشتن چشم های ناظر برروی اموال خود. خواه این اموال خانه باشد یا وسائل داخل آن باشد. بله سیستم دوربین مداربسته می توانند با درون و بیرون خانه متناسب شوند.

   یک سیستم دوربین مداربسته می تواند شامل یک یا چندین دوربین مداربسته باشد که در نقاط بخصوصی بطور ثابتی در محدوده دارایی شما نصب شده اند. این برای نمایش زنده متکی بر دوربین های مداربسته و تبلت یا لپ تاپ شما می باشد و همچنین شما می توانید ویدئو ها را ضبط کنید. اکثر آن ها تجهیزات دید در شب را دارند در نتیجه حتی زمانی که هوا تاریک یا مه آلود باشدتصاویر واضحی را برایتان ضبط می کند. خیلی بد اقبال هستید اگر دچار سرقت از اموال یا هرگونه آسیب به اموال خود شوید. فروشگاه اینترنتی هامین طیف وسیعی از دوربین های مداربسته را به همراه وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای همکاران و مشتریان گرامی تهیه و ارائه نموده است. تاجایی که در حین حرکت دوربین های مداربسته خود را می توانید اضافه کنید.

   مقاله ی گرد آوری شده برای سال 1401 است. همانند سالیان گذشته هامین ارزش های بالقوه ای را ارائه می دهد که با جستجوی سایت ما می توانید از آن ها مطلع شوید.

   آرامش و امنیت را در این سال برای خانه و محیط های خود ایجاد کنید...و دفتری را در خانه برای دورکاری مهیا کنید تا در زمان نیاز برای پیش بردن کارها بهره مند شوید.

    

    

   مدیر ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

   نظرات

   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز میای پاسخ
   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز

   پیام خود را بگذارید